Connect with us

LoL

League of Legends oyuncuları yeni şampiyon Sylas’ı dev haline getirdiler

League of Legends’ın en yeni şampiyonu Sylas için özel bir içerik yapıldı. Sylas aldığı ultilerin etkisiyle adeta bir deve dönüştü.

Sylas, dev, pbe, league of legends

Bazı LoL oyuncuları oyunun yeni şampiyonu Sylas’ı ultisinin de yardımıyla League of Legends’ın en büyük şampiyonu haline getirdi.

Reddit’te paylaşılan video kısa sürede viral oldu. Oyunun yeni şampiyonu Sylas’ı, ultisini kullanarak dev haline getiren oyuncular, bu anları da video olarak paylaştı. Ultisi Renekton, Nasus ve Cho Ghat gibi büyüme yeteneği olan şampiyonlarda kullanan Sylas adeta bir deve dönüştü.

Sahip olduğu yetenekler sayesinde oyuncuların bir anda ilgisini çeken yeni şampiyon, tekli dereceli sıralarda da en çok tercih edilecek şampiyonlar arasında yer alacak gibi duruyor. Koridor aşaması dışında savaş başlatma konusunda da oldukça başarılı olan Sylas, League of Legends şampiyonları arasında en çok sevilenler listesine girmeye şimdiden aday.

Nasus, Renekton ve Cho Gaht’ın ultilerini gasp ettikten sonra bir deve dönüşen Sylas’ın yakınındaki şampiyonlar, onun yanında çok ufak kaldı. Aldığı ultilerin etkileriyle de ölümsüz hale geldi.

Peki bunu nasıl başardılar?

Aslında bu içeriği yapmak çok da zor değil. PBE’de yapılan bu özel içerikte oyuncular aynı oyuna ultisinde büyüme özelliği bulunan şampiyonları aldılar. Geriye sadece yeni şampiyonun ultisini bu şampiyonlar üzerinde kullanması kaldı. Sonuç ise ortada.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL