Connect with us

Wild Rift

League of Legends: Wild Rift sesli sohbet özelliği geri dönüyor

League of Legends: Wild Rift sesli sohbet özelliğinin geri gelmesi için testler başlıyor.

League of Legends: Wild Rift sesli sohbet özelliği geri dönüyor

Geçtiğimiz aylarda yaşanan çeşitli sorunlar nedeniyle kaldırılan League of Legends: Wild Rift sesli sohbet özelliği için oyuncuları sevindirecek olan haber 15 Şubat Salı günü yapılan duyuru ile birlikte geldi.

Wild Rift’in İletişim Lideri Ben Forbes imzası ile yayınlanan açıklamada belirtilene göre, temmuz ayında çıktıktan sonra, mikrofonun açık olmaması gereken durumlarda açılması, çok sayıda kalite sorunu, beklenmedik ses hataları, düşük ses çıkışı ve giriş sesi seviyesini ayarlayamama gibi birçok performans sorunu nedeniyle devre dışı bırakılan özellik, test amaçlı olarak geri dönüyor.

League of Legends: Wild Rift sesli sohbet özelliği ilk olarak Amerika’da

Açıklamada Forbes tarafından belirtilene göre League of Legends: Wild Rift 3.0 Yaması ile birlikte sesli sohbet ilk olarak Amerika’da, ardından diğer bölgelerde yeniden kullanılabilir olacak.

Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleştirilecek olan bu test süreci en az iki hafta süreceği de paylaşılan detaylar arasında yer alırken, herhangi bir kalite veya performans sorunuyla karşılaşılması durumunda planın gerektiği şekilde değiştirilebileceği de dile getirildi.


İlginizi Çekebilir:

League of Legends 12.4 yaması ile yapılan değişiklikler belli oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wild Rift