Connect with us

Espor

League of Legends Worlds 2021 finalleri Avrupa’daki sinemalarda yayınlanacak

Şimdi arkanıza yaslanın, rahatlayın ve patlamış mısırınız ile Worlds final deneyiminin tadını çıkarın!

League of Legends

Riot Games, bugün açıkladı League of Legends 2021 Dünya Şampiyonası finalleri Avrupa çapında 70 sinemada yayınlanacak. Haber, elemelerin başlamasından sadece üç gün önce geldi ve oyuncuları yaklaşan maçlar için heyecanlandırdı.

2021 Dünya Şampiyonası finalleri, İzlanda’nın Reykjavik kentindeki Laugardalshöll Kapalı Spor Salonu’nda 6 Kasım’da ve tarihte ilk kez seyircisiz gerçekleştirilecek. Ancak taraftarlar Avrupa çapında 70’in üzerinde sinema sayesinde Dünya finalini salonlardan izleyebilecek.

Riot, Worlds finallerini ilk kez canlı yayınlamıyor. 2019 Avrupa’da fanlar 150’den fazla sinemada FunPlus Phoenix ve G2 Esports arasındaki maçı izleyebilecek fırsat yakaladı. Bu yıl, son maç benzeri olmayan bir espor deneyimi canlı olarak yayınlanacak.

Turnuvada sekiz takım kaldı, ancak yalnızca biri Sihirdar Kupasını kaldıracak. Taraftarlar, yakınlardaki sinemalarda final deneyiminin keyfini çıkarmadan önce bazı “heyecan verici maçlar” bekleyebilirler.

Takımına tezahürat yaparken canlı bir turnuva heyecanını yaşamak isteyenler, League in Cinemas web sitesinde deneyim için bilet bulabilirler.

Riot, sohbet kısıtlamasında geri adım attı, ‘bölge bazında’ sohbeti devre dışı bırakmayı deneyecek

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor