Connect with us

LoL

League of Legends yeni istemcisi yavaş yavaş geliyor!

Yeni LoL istemcisi yavaş yavaş yaygınlaşıyor!

Birkaç yıldır kullandığımız istemci, Riot‘un zamanında istediği gibi bugları gideremedi hatta bazıları daha kötü hale bile geldi. Bu sefer daha kolaylaştırılmış, kullanışlı ve oyuncu dostu League of Legends yeni istemcisi karşımızda.

Haziran ayında ilk defa duyurulan ve ülkemizde de yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlayan League of Legends’ın yeni istemcisi yakında herkesin kullanımına açılacak. Riot birkaç aydır yeni istemcinin yazılımıyla uğraştığını ve özellikle yüklenme sürelerini daha da kısaltmaya çalıştıklarını belirtti.Bilgisayarlarımızın performansını daha az etkileyecek yeni istemci daha sade bir görünüm de sunuyor. Ayrıca 2-Adımlı Doğrulama ve Oturumu Açık Bırak gibi seçenekler de eklenecek. Ayrıca yeni istemcinin güncelleme yapma süresini de internet hızına bağlı olarak azaltacağı söyleniyor. Ortalama 8 dakika süren güncellemelerin sadece 40 saniyeye inmesi bekleniyor.

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL