Connect with us

LoL

Yeni şampiyon suların derinliklerinden geliyor!

Yeni şampiyon’un özellikleri ve yetenekleri hakkında yorumlar.

League of Legends geliştirici ekibinden baş şampiyon tasarımcısı Reav3 oyuna eklenecek yeni şampiyonun diğer şampiyonlara göre çok daha karanlık bir destek olacağını, ayrıca birçok şampiyonda değişiklik yapacaklarını açıkladı.

Reav3 yeni şampiyonun yeni bir suda yaşayan destek olacağını da doğruladı. Şuanda oyunda olan destek şampiyonlardan daha karanlık ve daha derinlerden gelen bir tasarımı olacağını belirtti.

Ayrıca Reav3 açıklamasında şampiyondan şöyle bahsediyor;

“Haydi biraz da listeye eklediğimiz yeni şampiyondan bahsedelim. Diğer destek şampiyonlarından daha karanlık, derinlerden gelen bir temaya sahip, yeni bir şampiyon üzerinde çalışma zamanının geldiğini hissettik. Sadece müttefiklerini boğulmaktan kurtarmayan, ayrıca düşmanlarının kendilerini kendi elleriyle boğmaya zorlayan, agresif bir oyun kurucu yaratmak istedik.  Canınızı yüksek, gözlerinizi denizde tutun ve listede olmamak için dua edin.”

Bu açıklamayı yorumlayacak olursak;

  • Yeni şampiyon bir destek olacak.
  • Agresif oynamamıza yarayan kısa sürede kullanabileceğimiz ve/veya düşman üstüne atılabileceğimiz yetenekleri olacaktır.
  • Yeni şampiyon Nautilus ve Nami gibi denizlerden gelecek fakat çok daha karanlık bir ruha sahip olacak, yani kötü birisi.
  • Takım arkadaşlarını kurtaran bir yeteneğe sahip olması gerek. Çünkü “Sadece müttefiklerini boğulmaktan kurtarmayan…” diye devam eden bir açıklaması var. Siz buna “Su Kalkanı” deyin, “Bard’ın ultisi gibidir” deyin, “Tresh’in feneri gibidir!” deyin, bir şekilde takım arkadaşını kurtaracak.
  • “Düşmanlarını kendi elleriyle boğmaya zorlayan…” yani bu şampiyonun öyle bir yeteneği olacak ki, düşmana kullanıldığında, düşman kendisini boğacak. Nocturne’nin “Karanlığın Eli” Q yeteneği gibi, bir düşmana çarptığında, düşman yürüdükçe etrafa yayılan ve üstünden geçen rakipleri yavaşlatan bir şey olabilir belki.
  • “Canınızı yüksek…” bu şampiyona tank giderseniz iyi olur.
  • “Listede olmamak için dua edin…” Acaba Kindred gibi bir listesi var mı? Düşman şampiyon işaretlediğimiz falan…

Bunlar sadece yorum, varsayımdan ibaret. Yeni şampiyon ile ilgili bilgiler edindikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL