Connect with us

Güncel

League of Legends yeni şampiyonu: Briar!

Briar, 13.18 yamasıyla League of Legends’a katılacak.

League of Legends Briar

League of Legends, sihirdar vadisine katılacak olan şampiyonu tanıttı. Briar, 13.18 yamasında ilk kez oyuna gelecek ve kısıtlanmış açlığıyla rakipleriyle savaşacak. Yıllarını hapiste geçiren Briar, Kara Gül tarafından bir silah olarak üretildi. Bu da sürekli kan peşinde koşmasını gerektiriyor.

Kara Gül, Briar‘ı bilince sahip bir şekilde yarattığı için emirleri anlayıp yerine getirebiliyor ancak sürekli bir cinnet halinde rakiplerinin peşinden koşuyor. Kan arzusuyla yanıp tutuşan şampiyon sihirdar vadisinde rakiplerinin korkulu rüyası olacak. Briar, 13 Eylül’de gelecek yeni yama ile birlikte oyuna gelecek.

League of Legends Briar Yetenek Tanıtımı

Pasif – Kızıl Lanet

Briar eksik canına bağlı olarak iyileştirme artışı kazanır. Ayrıca saldırıları ve yetenekleriyle kısa süreliğine birikebilen bir kanama etkisi uygular. Kanama etkisi yük miktarına bağlı olarak fiziksel hasar verir ve Briar’ı azaltma etkilerinden önce verdiği hasarın bir kısmına eşdeğer miktarda iyileştirir.

Briar’ın taban can yenilenmesi yoktur ve yetenekleri can tüketir.

Q – Kudurtan Açlık

Briar bir hedefe atılarak onu kısa süreliğine sersemletir, fiziksel hasar verir ve onun zırhını azaltır.

Briar bu yeteneği Kan Cinneti etkisi altındayken bir minyon veya canavar üstünde kullanırsa şampiyonlara öncelik vermeyi bırakır.

W – Kan Cinneti/Hapur Hupur

Briar bir konuma atılır ve Kan Cinneti’yle kendisini kışkırtarak şampiyonlara öncelik verecek şekilde en yakındaki rakibe saldırır (şampiyonlara öncelik verir). Kan Cinneti’ndeyken saldırı hızı ile hareket hızı kazanır ve saldırılarıyla ana hedefinin etrafındaki alana fiziksel hasar verir.

Briar bu yeteneği yeniden kullanarak sonraki saldırısını güçlendirebilir. Bu saldırı eksik cana bağlı olarak fiziksel hasar verir ve Briar’ı verdiği hasarın büyük bir kısmına eşdeğer miktarda iyileştirir.

E – Dehşet Çığlığı

Güç Toplamaya Başla: Briar, Kan Cinneti’ni sona erdirip enerji toplayarak aldığı hasarı azaltır ve can yeniler.

Bırak: Briar güç topladığı süreye bağlı olarak hasar veren bir çığlık atar ve isabet alan rakipleri kısa süreliğine yavaşlatır. Tam güce ulaşmış çığlıklar rakipleri geri savurur, duvara çarpan rakiplere fazladan hasar verir ve onları sersemletir.

R – Mezara Kadar

Briar bir kan taşı fırlatır ve isabet alan ilk rakip şampiyonun konumuna atılarak onu avı olarak işaretler. Hedef konuma ulaştığında yakınındaki her şeye yüksek miktarda fiziksel hasar verir ve rakiplerin kaçmasına yol açar. Ardından daha güçlü bir Kan Cinneti’ne giren Briar, avı veya kendisi katledilene dek onu kovalar. Bu süre boyunca zırh, büyü direnci ve fazladan hareket hızı kazanır.


İlginizi Çekebilir:

League of Legends 13.17 Yama Notları yayınlandı

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel