Connect with us

LoL

League of Legends’ta yeni sezon ne zaman başlayacak?

League of Legends’ta yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte önemli tarihler:

League of Legends’ın 2018 sezonu dün gece itibariyle sona erdi. Bu durum sezon öncesine kadar resmi olarak sürecek. Bugün Riot Games kadrosunda çalışan @RiotSapMagic, League of Legends 2019 sezonunun ne zaman başlayacağını ve bu tarihe kadar yapılacak yamaların tarihlerini kendi hesabından paylaştı.

Açıklamaya göre yeni sezon 23 Ocak 2019 tarihinde başlayacak ve bu süreye kadar oyuna çeşitli yamalar gelecek.

Sezon öncesi, sezonun sonu ile teknik olarak başlamış olmasına rağmen, oyunda henüz büyük bir sezon öncesi güncellemesi yok. İlk yeni sezon güncellemesi 21 Kasım’da gelecek açıklaması yapıldı. Sonrasında, oyun merkezli güncellemeleri göreceğiz. Oyun merkezli güncellemeleri ise 21 Kasım’dan iki hafta sonra olması bekleniyor.

Riot Games yaptığı açıklamalar ile bu yılki oyun güncellemelerinde bazı değişimler olacağını düşünüyoruz. Rün sistemi 2018 yılında baştan aşağı değişmişti. 2019 yılında da rün sistemi bazı değişimlere uğrayacak. En çok dikkat çeken şey ise artık oyuncuların 3 slot rün seçecek olması. Ayrıca, kulelere dış kaplamalar eklenmesi, bazı tank şampiyonlarına yönelik bazı ufak düzenlemeler ve ormanda değişikliklerin yaşanması oldukça muhtemel. Ve tabi ki gelecek güncellemelerden bunlar sadece bazıları.

Ayrıca tabi ki küme/rank sistemlerinde bazı değişiklikler olacak. Bir sonraki yama ve aynı zamanda her şeyi başlatan Yama 8.23, önümüzdeki hafta geliyor. 21 Kasım’ı bekleyin!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL