Connect with us

Legends of Runeterra

League of Legends Yıldız Muhafızları yeniden sahnede!

League of Legends Yıldız Muhafızları yeniden sahneye çıkıyor!

League of Legends Yıldız Muhafızları
League of Legends Yıldız Muhafızları

League of Legends Yıldız Muhafızları vadiye geliyor

Riot Games’in oyunlarında sık sık gördüğümüz şık kostüm setlerinden biri olan Yıldız Muhafızı temalı kostüm seti yeni şampiyonlar ile Riot oyunlarına giriş yapıyor. Sadece League of Legends oyunuyla kalmayıp, Teamfight Tactics, Wild Rift ve Legends of Runeterra oyunlarına da kapsayacak bir etkinlik yarın yani 14 Temmuz tarihinde oyuncuların kapısını çalıyor olacak. Kostüm ve benzeri aksesuar içerikleriyle sınır olmayacak olan Yıldız Muhafızları bir de 1 ay sürecek olan yeni bir etkinlik ile sahneye çıkıyor.

Resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, etkinlikler hakkında kısa bir bilgi verirken, bir de bir web bağlantısı paylaşıldı:

League of Legends, Wild Rift ve Legends of Runeterra’dan videolar, kostüm galerileri, sanat işleri, resmi ürünler ve dahasını içeren bu internet sitesi sizi bekliyor.

Bu web sitesinde etkinlik ve gelecek yenilikler hakkında birçok bilgiye erişebiliyoruz. Siteye ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.

Siteye giriş yaptığınız sizi kısa bir önizleme videosu karşılarken, videodan sonra ise interaktif bir arayüz sayesinde gezinerek etkinlik ve League of Legends Yıldız Muhafızları hakkında bilgi edinebiliyorsunuz.

League of Legends Yıldız Muhafızları etkinliği

League of Legends ve Teamfight Tactics oynarak görevlerini tamamlayacağınız ve size eşsiz bir hikaye sunacak olan Yıldız Muhafızı etkinliği, 14 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri arasında oyuncular tarafından kullanılabilecek. Görevleri ve hikayeleri tamamlayarak etkinliğin ödüllerine sahip olabileceksiniz. Bunlara ek olarak, daha fazla ödül kazanabilmek için etkinlik kartı geliştirme fırsatı da olacak.

Ek olarak sitede, kullanabileceğiz yüksek çözünürlüklü Yıldız Muhafızları duvar kağıtları indirmek için bir bağlantı bulunmakta.

Yıldız Muhafızları Kostümleri

League of Legends’a iki farklı grup ile gelecek kostümlerin 14 Temmuz da gelecek olan ilk grubu ise şu şekilde:

  • Yıldız Muhafızı Ekko Prestij Serisi – 2000 sembol
  • Yıldız Muhafızı Kai’sa – 1820 RP
  • Yıldız Muhafızı Ekko – 1350 RP
  • Yıldız Muhafızı Sona – 1350 RP
  • Yıldız Muhafızı Nilah – 1350 RP
  • Yıldız Düşmanı Fiddlesticks – 1350 RP

Wild Rift Yıldız Muhafızları Etkinliği

Wild Rift’e de eklenecek olan etkinlik hakkında ise, açıklamalar şöyle:

15 Temmuz 2022 – 12 Ağustos 2022 tarihlerinde etkinliği keşfet, çizgi romanları oku, görsel romanlarla etkileşime geç ve Yıldız Muhafızı gücünü kullanarak kaos canavarlarıyla kapış! Yıldız şekerlemeleri kazanmak için oyunlar oyna, en sevdiğin yoldaşlara seviye atlat ve Yıldız Muhafızı gücünün sınırlarını aş.

Wild Rift’e eklenecek olan kostümler

Daha önce 3.3 yama notları paylaşmıştık. Buraya tıklayarak hem yama notları hem de eklenecek olan kostümleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bunlara ek olarak, 14 Temmuz tarihinde bir müzik klibi yayınlanacak. Müzik klibi haricinde ise, 20-27 ve 28 Temmuz tarihlerinde de etkinlik ve hikayeler hakkında olacak videolar yayınlanacağı da sitede belirtildi.

League of Legends Yıldız Muhafızları 2. Grup Kostümleri

İkinci grup kostümler ise aramıza 28 Temmuz tarihinde katılacak.

Legends of Runeterra etkinliği

Son olarak Riot Games’in başarılı masa kart oyunu olan LoR’da da etkinlik olacağı açıklandı. 20 Temmuz – 24 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak olan etkinlikte oyuncular, görevleri tamamlayarak sihirli etkinlik ödüllerini alabilecek olmasının yanı sıra, yeni kozmetik içerikleri de oyuna eklenecek.

Sizce yeni gelecek League of Legends Yıldız Muhafızları kostümleri ve etkinlikleri oyuna yeni bir hava katacak mı? Sizin gelecek yenilikler hakkında görüşleriniz neler?

Gelecek etkinlerde yeniden burada görüşmek üzere!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Legends of Runeterra