Connect with us

Güncel

League of Legends’a yeni bir yordle şampiyonu gelecek!

League of Legends’a çok yakında bir yordle şampiyonu gelecek.

Akshan’ın çıkışı ile birlikte League of Legends’a çok yakında bir yordle şampiyonu gelecek. Riot Games, sadece Akshan‘ın şampiyon fragmanını yayınlamakla kalmadı , yaklaşmakta olan 157. League of Legends şampiyonuna da yer verdi.

Riot Games bu yıl dört yeni şampiyon çıkarmaya hazırlanıyor ve hepsi de Ruination ile ilgili. Viego, Gwen ve Akshan zaten açıklandı, geriye kalan tek şampiyon ise çıkış yapacak yeni yordle şampiyonu olacak.

Yordle şampiyonu hakkında şu ana kadar bilinenler!

Bu karakter büyücü bir şampiyon olacak. Riot başlangıçta yordle şampiyonunu Akshan’dan önce yayınlamayı planlamıştı. Ancak, geliştiricilerin şampiyon kitini daha iyi hale getirmek için zamana ihtiyacı vardı.

Riot Games ayrıca yordle şampiyonunun Viego’nun hikayesinde önemli bir karakter olacağını belirtti.

Akshan’ı tanıtan videonun sonunda, oyuncular mevcut LoL şampiyonları Olaf, Riven, Shyvana ve Draven’ın yanında oturan çok garip bir karakterin göründüğünü fark etti.
Sivri kulakları, oyuncuların onu Poppy veya Tristana ile karıştırmasını imkansız kılıyor.

Bu karakterin gözükmesi ile birlikte oyuncular tarafından birçok teoriler ortaya atılmaya başlandı. Bazıları onun adının Yuumi’nin önceki sahibi Norra olduğunu söylüyor. Viego’nun müttefiki mi olacak, yoksa karanlığını tıpkı Gwen’in yaptığı gibi ona karşı mı kullanacak?

League of Legends’a yeni bir yordle şampiyonun gelmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

LEC 2021 Yaz Mevsimi 5. hafta mücadeleleri tamamlandı

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel