Connect with us

LoL

League of Legends’e gelen yeni kostümler belli oldu

League of Legends’a Cadılar Bayramı da dahil olmak üzere birçok özel kostüm geliyor, işte o kostümler:

League of Legends‘a yeni kostümler geliyor. Ejderha Terbiyecisi Heimerdinger, Şampiyonlar Şampiyonu Kha’Zix‘den sonra oyuna birçok kostümün daha ekleneceği kesinleşti.

League of Legends ekibi bu kostümlerle yetinmeyerek birkaç kostüm daha tanıttı. Özellikle Cadılar Bayramı’na özel birçok kostüm yayınlayacak olan Riot Games, yayınladığı videoyla bu kostümleri oyuncularına tanıttı. Yayınlanan videodan anladığımız kadarıyla Cadılar Bayramı temalı üç kostüm çıkacak. Bu kostümler Janna, Ekko ve Kled şampiyonlarına çıkacak.

Cadılar Bayramı hariç Dünya Şampiyonası’na özel içerikler de olacak. Dünya Şampiyonası dönemi boyunca yaptığınız görevlerle Şampiyona Sembolü toplayacaksınız. Bu sembollerle Popstar Kai’Sa kostümünün sahibi olabilirsiniz. Bu kostüm dışında birçok çerçeve ve simgeyi yine bu sembollerle alacaksınız.

Bunların haricinde bir de Zebani Amumu kostümü PBE’de yerini aldı. Bu özel kostümünde kısa bir süre içerisinde mağazada yerini alması bekleniyor. Mağazadaki fiyatı ise 1350 RP olacak.

Cadılar Bayramı kostümlerinin ismi ne olacak?

Üst kısımda belirttiğimiz gibi Cadılar Bayramı’na özel üç kostüm mağazada satışa sunulacak. Bunlar Ekko, Janna ve Kled için olacak. Ekko‘nun kostümüne dikkat ederseniz bol bol parlak yeşil rengi var ve elinde beyzbol sopası yer alıyor. Bu içerikler bize daha önce Nunu, Pantheon ve Jinx için çıkmış olan Avcı serisini hatırlattı. Yani Ekko kostümünün adı yüksek ihtimalle Avcı Ekko olacak, fakat kesin bir bilgi değil.

Ekko’nun yanı sıra bir diğer kostüm ise Kled‘e çıkacak. Bu kostümde Kled büyük bir bıyığa sahip ve biraz vampiri anımsatıyor. Bu sebeple bu kostümün Kont Kled olarak çıkabileceği konuşuluyor, fakat bu bilgi de kesin değil.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL