Connect with us

LoL

League of Legends’ın yeni paketi: Renk Paketleri 1.1

Riot Games yeni renk paketlerini duyurdu.

League of Legends her geçen gün oyuncular için yeni paketler çıkarmaya devam ediyor. Bu sefer daha önce de çıkardığı renk paketini daha da geliştirerek Renk Paketleri 1.1 olarak tekrar çıkaran Riot Games, oldukça iddialı açıklamalar yapıyor. Gelin yeni renk paketinin detaylarını beraber inceleyelim.

Tek alım, daha iyi renk deneyimi!

               

Daha önce çıkarttığı renk paketinin hedefledikleri gibi olmadığını belirten Riot Games, yeni paket ile beraber oyunculara daha iyi renk deneyimini sunacaklarını belirtti. Yeni paketi oluştururken oyunculara danıştıklarını belirtirken, paketleri alırken indirimlerden yararlanılabileceğini söyledi. Ayrıca oyuncular bu renkleri paket olarak almak yerine, sevdikleri karakterlere tek tek alabilecekler.

Özelleştirilmiş renkler

Eski standart renklere nazaran artık daha yeni ve özelleştirilmiş renkler görebileceğiz. Hatta Riot Games’in açıkladığına göre bazı renkler kendilerine has yeni desenleriyle geliyor.

ESKİDEN                                  YENİ

Eskiden  

Üstelik bu renk paketlerine sadece RP ile değil, aynı zamanda belli dönemlerde Mavi Öz ile de sahip olabileceksiniz. Sezon öncesi ve sezon ortasında yılda iki kere gelecek özel fırsatlarla, 2000 mavi öz kullanarak renk paketine sahip olabilirsiniz. Ayrıca renkler de diğer kostüm ve şampiyonlar gibi erken erişimde indirime girebilecek. Riot Games, renklerin indirime girmesinden önce haber vereceğini açıkladı. Ayrıca yeni renklerde yolda!

İşte League of Legends Renk Paketleri 1.1 fiyatları

 

 

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL