Connect with us

LoL

League of Legends’tan Jungle oyuncularını mutlu edecek haber!

Daha fazla XP kazanımı yolda olabilir!

Jungle

League of Legends’ın kıdemli oyun tasarımcılarından olan Mark ”Scruffy” Yetter Twitter hesabından paylaştığı bir gönderiyle Jungle oyuncularını heyecanlandırdı.

Jungle oyuncularının artık maçlarda daha fazla XP kazanması gerektiğini ve bazı şampiyonlar için gelmesi planlanan değişiklikleri barındıran bir tweet atan Mark Yetter bu gönderiyi ”yalnızca oyuna dair bazı düşünceler” başlığı ile yayınladı.

İlerleyen güncellemeler ile birlikte oyuna eklenmesi muhtemel olan bu değişikliklerden en dikkat çekeni ve ses getireni ise elbette ki ormancı pozisyonunda oynayan oyuncuları ilgilendiren XP kazanımı. Henüz düşünce aşamasında olduğu Mark Yetter tarafından belirtilen bu değişiklikler bakalım Riot Games tarafından ilerleyen günlerde oyuna eklenecek mi? League of Legends’ın yetkili isimlerinden birinin ağzından gelen bu açıklamalar muhtemelen boşa çıkmayacaktır.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

1 Yorum

1 Comment

  1. Mustafa cay

    27 Ocak 2020 - 8:29 at 08:29

    Rengar icin guzel olur gelirse rengar oynayamaz olduk …middeki adam 8 lwl ben 5 lwl..hele birde feedleyen mal varsa adam 10 lwl ben 5 6 lwl..gel de gank at buna 🙁

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL