Connect with us

LoL

League of Legends’ın yeni şampiyonlarını öğrenmek daha fazla zaman alacak!

League of Legends’ın yeni şampiyonları, eskilere göre daha zor olacak!

League of Legends riot

League of Legends‘a gelecek yeni şampiyonlar artık çok güçlü olmayacak. Başlangıç seviyesinde bile öğrenmek için belli bir süre harcamanız gerekecek.

Son geliştirici blogunda Riot, League of Legends şampiyon dengeleme politikalarını iyileştirmeye başladıklarından bahsediyor. Artık yapılacak dengelemelerin uzun süreli olacağını da ekliyor. Bu da demek oluyor ki yeni gelecek şampiyonları öğrenmek ve bu şampiyonlarda ustalaşmak, eskisine oranla daha zor olacak.

“Yeni gelecek uykucu ormancımız ve maskeli suikastçimizin ikisini de öğrenmek biraz fazla zaman alacak. Fakat ikisi de çok farklı mekaniklere sahip olacak. League of Legends’ta Yeni deneyimler isteyen oyuncular mutlaka bu ikisine göz atmalılar. Bu şampiyonlar üzerinde ustalaşmanın zor olacağının farkındayız fakat bunun ödüllendirmesi de fazla olacak. İlk başlarda diğer şampiyonlardan güçsüz gibi görünseler de zaman ilerledikçe güçlerini keşfedeceğinizden eminiz!”

Riot’un League of Legends’ta bundan önce izlediği yol, şampiyonları kısa süreli değerlendirmeye almak yönündeydi. Bu da zayıf şampiyonların güçlendirildiklerinde kazanma oranlarının inanılmaz artmasına sebep oluyordu. Fiddlesticks yenilenmesinden beri üzerinde durulan uzun süreli dengeleme yöntemi oyunun sağlığı açısından çok daha verimli olacak gibi duruyor.


Twitch kademe 2 ve kademe 3 aboneler için yeni avantajlar ve yetenekler ekliyor

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL