Connect with us

Espor

LEC 2021 Bahar Mevsimi’nde İlk Finalist Belli Oldu! Armut’lu MAD Lions Finalde!

LEC’de ilk yarı final serisi MAD vs. G2 arasında oynandı. Seriyi 3-1’lik bir skorla MAD Lions kazandı ve Armut’lu MAD ekibi LEC 2021 Bahar Mevsimi’nde ilk finalist olmayı başardı.

LEC 2021 Bahar Mevsimi playoff aşamasında kazananlar braketinde yarı final aşaması bugün TSİ 18.00’de başladı. G2 ile MAD Lions arasında geçen bu yarı final aşaması serisi büyük bir heyecana sahne oldu.

G2 ekibi seri öncesinde temsilcimiz Armut’un takımı karşısında açık bir şekilde favori konumundaydı.

Muazzam bir seyir zevkine sahip olan seriyi 3-1’lik bir skor ile MAD Lions kazandı ve LEC 2021 Bahar Mevsimi’nde ilk finalist MAD Lions oldu. Temsilcimiz Armut’un takımı MAD Lions böylelikle tarihinde ilk defa LEC mevsim finaline çıkmayı başardı. MAD’in rakibi 10 Nisan tarihinde TSİ 18.00’de oynanacak G2 Esports vs. Schalke04 Esports vs. Rogue müsabakasının kazananı arasında oynanacak seri sonrasında belli olacak.

LEC 2021 Bahar Mevsimi Yarı Final Eşleşmeleri

  • 3 Nisan TSİ 18.00| MAD Lions vs. G2 Esports
  • 10 Nisan TSİ 18.00| G2 Esports vs. Schalke04 Esports vs. Rogue müsabakasının kazananı

LEC’deki temsilcilerimizin karşılaşmalarını canlı anlatım ile LEC resmi Twitch kanalından, LEC resmi YouTube kanalından veya LoLespor’un sitesinden takip edebilirsiniz.

Playerbros ailesi olarak temsilcimiz Armut’u ve takımı MAD Lions’ı tebrik ederiz. Aferin İrfan! Umuyoruz ki MAD Lions’ın finaldeki rakibi temsilcilerimizin olduğu bir diğer takım olan Schalke04 Esports olur. 

20 yaşında. Gülhane Tıp veya eski adıyla GATA öğrencisi. 3 yaşından beri bilgisayarla haşır neşir, League of Legends veteranı. Oyun türü ayırt etmeyen, ne hoşuna gidiyorsa onu oynayan, birisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor