Connect with us

Espor

LEC 2021 Yılın Koç Ekibi Ödülü’ne Rogue layık görüldü!

Ödülün sahibi bu sezon da değişmedi!

Rogue

Rogue, 2021 LEC Yılın Koç Ekibi Ödülü‘nü almayı başardı!

Takım birinciliğe uzanırken Misfits ve MAD Lions‘ı geride bırakmayı başardı. Oylamaya ise LEC yayın ekibi, LEC oyuncuları ve koçları ve üçüncü parti medya siteleri katıldı.

“LEC Sezonun Koç Ekibi: Rogue!”

Takımın koç ekibine 2019 yılından beri takımın başında olan eski profesyonel oyuncu Simon “fredy122” Payne öncülük ediyor. Ligimizden de tanıdığımız Marcus “Blumigan” Blom ve Ismael “Ismind” Pedreza‘nın da dahil olduğu ekip Rogue’u iki sezondur lig aşamasında en tepeye koymayı başarıyor!

Bu yıl Rogue, LEC’nin normal sezon sürecindeki en iyi takımlardan biriydi. 27-9‘luk skor elde eden takım bu kazanma oranıyla rekor da kırmış oldu. Bahar mevsiminde takım tarihinde ilk kez LEC şampiyonu olma şansına sahipken büyük finalde temsilcimiz Armut‘un takımı MAD Lions’a yenilmişti.

Geçmişte yaşadığı sonuçlardan bağımsız olarak bu sezon da çok iyi bir Rogue izledik ve tekrardan Dünya Şampiyonası‘na katılmaya hak kazandılar. Lig aşamasında da sadece 6 oyun kaybeden ekip bu koç kadrosu ile başarılarını tazelemeye devam ediyor!

Bu hafta sonu takım, ilk LEC şampiyonluğunu kazanmak için önce Fnatic ile sonra da kazandıkları takdirde tekrardan MAD Lions ile karşılaşacak! 28 Ağustos’ta formda bir Fnatic’in karşısında oynacak ve ertesi gün de LEC Yaz Mevsimi final karşılaşması oynanacak.

İlginizi Çekebilir:

Gamescom 2021’de Bloodhunt’un erken erişim tarihi açıklandı!

DRX yeni içerik üreticisi Kim “Frozen” ( listen) Tae-il’i duyurdu!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor