Connect with us

Espor

LEC 2022 Yaz Mevsimi 2. hafta mücadeleleri tamamlandı

Excel ve Rogue ikinci haftayı kayıpsız geçti

LEC 2022 Yaz Mevsimi 2. hafta mücadeleleri tamamlandı

Avrupa ligi LEC’de 2022 Yaz Mevsimi 2. hafta mücadeleleri sona erdi. Temsilcimiz Broken Blade’in ekibi G2 Esports, haftanın kaapnış mücadelesinde Team Vitality’i yenerek bir önceki gün Team BDS karşısında aldığı sürpriz yenilgiyi telafi etti. Öte yandan diğer temsilcilerimiz Armut ve Nisqy’nin takımı MAD Lions, haftaya Fnatic galibiyetiyle başladıktan sonra ikinci günde Excel’e mağlup olarak 3G 2M durumuna geldi.

LEC 2022 Yaz Mevsimi 2. hafta 2.gün sonuçları

  • SK Gaming 0 — 1 Misfits Gaming
  • Excel 1 — 0 MAD Lions
  • Rogue 1 — 0 Astralis
  • G2 Esports 1 — 0 Team Vitality
  • Team BDS 0 — 1 Fnatic

İlk hafta gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Excel, ikinci haftada yakın rakipleri Vitality ve MAD Lions karşısında galip gelerek sıralamada G2 Esports ile liderliği paylaştı. Normal sezona iki mağlubiyetle başlayan Rogue ise Misfits ve Astralis galibiyetleriyle toparlandı.

Düne kadar oynadığı üç dört maçtan da mağlubiyetle ayrılan Misfits Gaming, normal sezondaki ilk galibiyetini SK Gaming karşısında aldı. Öte yandan Team Vitality’nin elit takımlara karşı olan zayıflığı sürüyor. 2G 3M durumunda olan Vitality ekibi bu iki galibiyeti ligin son iki sırasında yer alan Team BDS ve Misfits Gaming’e karşı almıştı.

LEC 2022 Yaz Mevsimi‘nde 3. hafta mücadeleleri önümüzdeki hafta Cuma günü saat 19:00‘da Team BDS vs MSF maçıyla başlayacak. İlk günün kapanış maçında Avrupa’daki temsilcilerimiz Broken Blade, Armut ve Nisqy karşı karşıya gelecek. Şuana kadar oynanan tüm normal sezon maçlarının özet görüntülerine LEC’nin resmi YouTube kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor