Connect with us

Espor

LEC Bahar Finalleri Coronavirus endişesi sebebiyle başka bir yerde yapılacak

Etkinliğin bu yıl Budapeşte yerine Berlin’de düzenlenmesi planlanıyor

2020 lec vitality sk

Riot Games tarafından yapılan bir açıklamada LEC Bahar Finallerinin ilgili kişilerin sağlığını korumak amacıyla Budapeşte‘den başka bir yerde yapılacağı açıklandı.

2020 LEC Bahar Finalleri bu yıl orijinal konumu olan Budapeşte’den başka bir lokasyonda düzenlenecek. Berlin’de düzenlenmesi planlanan etkinlik için bu kararın verilmesine sebep olarak ise Coronavirus gösteriliyor. Ancak Berlin‘de bulunan LEC Studios‘ta gerçekleştirilmesi planlanan etkinlik için de endişeler bulunuyor.

LEC Bahar

Riot Games ”durumu dikkatle değerlendirdikten sonra etkinliği daha küçük ve kontrollü bir ortamda düzenlemenin doğru karar olduğunu düşünüyoruz. Şu anda Berlin stüdyosunda da canlı bir kitleye ev sahipliği yapmayı planlıyoruz. Durumu izlemeye, oyuncuların ve seyircilerimizin güvenliğini sağlamak için yerel sağlık yetkilileri ile çalışmaya devam edeceğim ve gerekirse bunu yeniden gözden geçireceğiz” dedi.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor