Connect with us

Espor

LEC Sezon arası: En güçlü kim çıktı?

Hangi LEC takımları daha güçlü hale geldi ve kimler zayıfladı?

LEC

Avrupa’nın en güçlüsü
Artık LEC kadrolarının neye benzeyeceğine dair bir fikrimiz olduğuna göre, kazanmak için şimdiden açık bir favori var gibi: G2 Esports. Etrafını çevreleyen soru işaretleri olan tek konumları, nişancı konumuydu. Şimdi bu boşluk, muhtemelen Avrupa’nın gördüğü en büyük nişancı ile dolu, tek düşmanlarının potansiyel olarak kendileri olabileceği düşünülüyor. G2 Esports‘un bahar ve yaz mevsimlerinde işleri daha az ciddiye aldığı biliniyor, ancak playofflar geldiğinde her zaman hazır olacaklar.

Meydan okuyan var mı?
LEC , geçtiğimiz yıl G2 Esports tarafından domine edildi ve 2021’de bu durum değişmeyecek gibi görünüyor. Ancak potansiyel olarak tehdit oluşturabilecek takımlar var. Bu takımlardan biri elbette Fnatic, çünkü Fnatic her zaman G2 Esports‘un Avrupa’daki en büyük rakibi olmuştur. Birden fazla finalde savaştılar ve tüm LEC unvanları bu iki takım arasında paylaşıldı (bir tanede Alliance için). Nisqy ve Upset‘in eklenmesiyle, Fnatic hesaba katılması gereken bir güç haline geldi, ancak kadroları hakkında hala bazı sorular soruluyor. Upset Rekkles‘ın ona bıraktığı bu büyük sorumluluğu kaldırabilir mi? Yamato bu takıma daha fazla çeşitlilik getirecek mi?

https://twitter.com/FNATIC/status/1332324690040397830?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1332324690040397830%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.esports.com%2Fen%2Fthe-2020-lec-off-season-who-came-out-strongest-154547

Bir diğer takım Rogue. Üst koridorda büyük bir yükseltmeye sahipler ve tecrübeli oyuncu Odoamne‘yi çok tutarsız Finn‘in yerini alacak şekilde kadrolarına eklediler buna eklenen Larssen ve Hans Sama, ekip içinde zaten güçlü bir üçlü oluşturuyor ve bu kadronun çekirdeği olarak görülüyor. Trymbi, deneyim eksikliğinin üstesinden gelmek için bu kadroda deneyimli oyunculardan pek çok tavsiye alacak, ancak diğer LEC desteklerine ayak uydurabilir mi diye merak edebiliriz.

FlyQuest, 2021 LCS sezonunda yer alacak kadrosunu tamamladı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor