Connect with us

Espor

Lee “Faker” Sang-hyeok, takımı T1 ile 3 yıl daha devam dedi

Lee “Faker” Sang-hyeok kariyerine T1 ile devam ediyor.

Lee "Faker" Sang-hyeok, takımı T1 ile 3 yıl daha devam dedi

League of Legends espor dünyasının efsane oyuncularından biri olan Lee “Faker” Sang-hyeok kariyerine tüm hızı ile devam ediyor. Geride bıraktığımız aylarda takımı T1 ile birlikte League of Legends 2022 World Championship’de final oynayan oyuncudan yeni bir haber var.

Faker 3 yıl daha T1 forması giyecek

28 Kasım Pazartesi günü yapılan açıklamalara göre 26 yaşındaki oyuncu, 2014 yılından bugüne formasını giydiği T1 takımı ile birlikte sözleşmesini yenileyerek 3 yıl daha devam etme kararı aldı.

Alınan bu karar, takımın sosyal medya hesapları üzerinden sadece oyuncunun fotoğrafının yer aldığı bir paylaşım ile duyuruldu. Fotoğrafta oyuncunun T1 ile sözleşmesini 3 yıl daha uzattığı bilgisi paylaşılırken, oyuncu İngilizce olarak “Öldürülemez Şeytan Kral” sözleri ile tanımlandı. Yapılan paylaşım daha 24 saat dolmadan 73 binden fazla beğeni aldı.

Sizler League of Legends efsanesi Lee “Faker” Sang-hyeok hakkına neler düşünüyorsunuz? Sizce oyuncu bu üç yılın ardından emekli olacak mı? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden bizler ve diğer okurlarımız ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Yeni yamada League of Legends’taki en iyi 5 orta koridor şampiyonu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor