Connect with us

Legends of Runeterra

Legends of Runeterra’da yeni genişleme paketi: Uyanış

Legends of Runeterra’da yeni genişleme paketi “Uyanış” ile Kayn, Master Yi, Norra ve Jax oyuna geliyor.

Legends of Runeterra'dan yeni genişleme paketi: Uyanış
Twitter: lorturkiye

Legends of Runeterra’ya gelecek yeni şampiyonlar belli oluyor!

Riot Games’in sevilen ve piyasada yer edinmiş olan masa-kart oyunu Legends of Runeterra, oyuncularına yeni içerik sunmaya tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz ay yani Temmuz ayında yeni bir paket ile oyuna yeni kartlar eklemiş olan LoR ekibi bu ay da yeni şampiyonlar, yeni kökenler ve yeni kartlar ile oyuna eklenecek olan genişleme paketini duyurdu. Resmi Twitter hesaplarından da daha önce duyurmuş oldukları genişleme paketinin ilk üyesini bir Twitch yayını ile oyuncular ile paylaşmışlardı.

Yapılan yayında yeni pakette oyuna dahil olacak ilk şampiyon olarak Kayn tanıtılmıştı. “Uyanış” adı verilen bu yeni pakette Darkin olarak oyuna dahil olacak olan Kayn’ın özellikleri ise şu şekilde:

Bu yeni eklenen şampiyona ek olarak yeni bir kart tipi olan “Ekipman” ve yeni bir terim olan “Otomatik Kuşan” oyuna eklenecek. Başka bir yeni terim “Akış” da oyuna dahil olacak yeniliklerden biri.

Bu yeniliklere ek olarak oyuna dahil olacak bir diğer şampiyon ise Master Yi oldu. İşte Master Yi şampiyonun LoR’daki detayları:

Ekipman: Bir birimi kuşatarak ona belirli güçlendirmeler kazandırırsın. Eğer birim oyundan ayrılırsa ekipman eline döner. Bir ekipmanı bir turda en fazla bir kez oynayabilirsin.

Otomatik Kuşanma: Çağrıldığında, bu eşyayı elinden veya oyundan otomatik olarak kuşanır. Gerekiyorsa önce eşyayı oluşturur.

Akış: Bir kartın akış yeteneği önceki turda 2+ büyü ya da yetenek oynadıysan etkinleşir.

Oyuncuları heyecanlandıran bir diğer şampiyon ise League of Legends evrenindeki bir şampiyonu ilgilendiren başka bir karakter oldu. League of Legends’ta destek rolünü üstlenen ve daha sonra LoR’a eklenen Yuumi’nin hikayesindeki sahibi Norra ilk olarak Legends of Runeterra’ya dahil ediliyor.

Bugün itibariyle oyuna eklenecek olan bir şampiyon daha duyuruldu. Yeni köken “Silah Ustası“, yeni terim “İşle” ve “Doğaçlama” ile oyuna gelecek olan şampiyon Jax oldu. İşte Jax’in detayları:

İşle: Bir dost birime +1|+1 kazandırırsın. Bu dost birim kuşanmışsa, bunun yerine ekipmanına kazandırırsın.

Doğaçlama: Tükenen bir ekipman havuzundan, iki rasgele seçenekten birini seçersin ve bu dost birimi seçtiğin ekipmanla kuşatırsın. Eğer dost birim elden oynanmadıysa, bunun yerine rasgele bir ekipman kuşanır.

Legends of Runeterra’nın yeni genişleme paketinde duyurulan şampiyonlar bu şekildeydi. 31 Ağustos tarihinde oyuna gelecek olan paketin detayları gelmeye devam edecek. Oyunun resmi hesaplarında her gün yeni bir şampiyon yada yeni kartlar açıklanarak paket adım adım tanıtılacak. Bu süre zarfında eklenecek bütün kartları ve şampiyonları daha detaylı incelemek için lütfen buraya tıklayınız.

Gelecek güncellemelerde görüşmek üzere!


İlginizi Çekebilir:

PMPL Türkiye 2022 Güz Sezonu mücadeleleri başlıyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Legends of Runeterra