Connect with us

Legends of Runeterra

Legends of Runeterra’nın en güçlü desteleri!

Bu destelerle siz de yükselebilirsiniz!

Riot Games’in yeni dijital kart oyunu Legends of Runeterra adeta dijital kart oyunlarında yeni bir dönem başlattı. Bizler de yayınlardan ve deneyimlerimizden gördüğümüz kadarıyla sizler için Legends of Runeterra’nın en güçlü destelerini derledik. Bu destelerle siz de yüksek seviyelere gelebilirsiniz!

DisguisedToast’un Fiora/Shen Destesi

Şampiyonlar Birimler Büyüler
Fiora x3 Brightsteel Protector x3 Ki Guardian x3
Shen x3 Greenglade Caretaker x3 Prismatic Barrier x3
Laurent Protege x3 Riposte x3
Shadow Assassin x3 Deny x2
Radiant Guardian x1 Single Combat x2
Fleetfeather Tracker x1 Twin Disciplines x2
Brightsteel Formation x1 Judgment x2
Rush x2

Ünlü Hearthstone yayıncısı DisguisedToast’ın biraz tuzlu olan fakat doğru oynandığında yenilmesi neredeyse imkansız olan destesi özellikle Fiora’yı korumaya ve seviye atlatmaya dayalı bir oyun düzeni içinde ilerliyor. Fiora ise belli bir yerden sonra rakiplerinizin zayıf birimlerini daha kalkana geçemeden adeta parçalamaya başlıyor.

Kontrol Destesi

Şampiyonlar Birimler Büyüler
Anivia x3 She Who Wanders x3 Warmother’s Call x3
Tryndamere x3 Avarosan Hearthguard x3 The Ruination x3
Avarosan Sentry x3 Vengeance x3
Wyrding Stones x3 Grasp of the Undying x3
Catalyst of Aeons x3
Avalanche x3
Vile Feast x3
Withering Wall x2

Bu deste ise adından da anlaşılacağı üzere saha kontrolü üzerine oyun stilinizi değiştirmeniz gereken bir deste. Desteye alışmak biraz uzun sürüyor, metadaki diğer destelere karşı çok fazla oyun oynayıp eşleşmeleri öğrenmeniz lazım. Bundan sonra ise kaybetmek neredeyse imkansız hale geliyor. Şükrü “Uthenera” Şentürk de yayınlarında buna yakın bir desteyle yaklaşık %70 kazanma oranının üzerine çıktı.

Demacia Destesi

Şampiyonlar Birimler Büyüler
Garen x3 Cithria the Bold x3 Reinforcements x3
Swiftwing Lancer x3 Succession x3
Vanguard Cavalry x3 Single Combat x3
Vanguard Bannerman x3
Silverwing Vanguard x3
Vanguard Defender x3
Battlesmith x3
Vanguard Sergeant x2

Demacia sunar! Bu destede ise tek şampiyonumuz olan Garen’i yine seviye atlatmaya ve önden güçsüz birimlerimizi yollayıp Garen’i korumaya oynuyoruz. Diğer destelere göre biraz daha ucuz olan deste aslında tam bir fiyat/performans destesi diyebiliriz. Yine saha kontrolünü elimizde tutabilmek en büyük artımız oluyor. Ayrıca çok farklı kombinasyonda çok farklı kartlarla da benzer oyun stilinde destelerle aynı avantajı yakalayabiliyorsunuz.

Legends of Runeterra çıkana kadar bakalım daha neler neler eklenecek ve ne tür desteler metaya girecek. Merakla bekliyoruz. Oyuna bu adresten ön kayıt yapabilirsiniz.

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Legends of Runeterra