Connect with us

Twitch

Levo: “Özür dileyin”

Jahrein için yapılan video hakkında Levo, Oğuzhan Uğur ve Mesut Çevik gibi isimler düşüncelerini paylaştı.

Levo: "Özür dileyin"

13 Haziran Pazar günü akşam saatlerinde YouTube üzerindeki Vibio isimli kanalın Jahrein hakkında hazırladığı biyografi videosu yayın dünyasında büyük tepki oluşturdu. Tepki gösteren yayıncıların arasında Oğuzhan Uğur, Mesut Çevik, PurpleBixi ve Levent “Levo” Balım da yer aldı.

Jahrein ve bulunduğu platform hakkında “Ayrıca karşısındaki kişinin annesinin hayat tarzı konusunda tespitlerde bulunup tecavüz etmek ile tehdit bile edebilirsin” gibi cümlelerin yer aldığı videoya ünlü yayıncı, yaklaşık 10 Tweet’lik bir zincir ile cevap verdi. YouTube üzerinde yayınlanan video, Jahrein ve diğer insanların tepkisinin ardından kısa süre içerisinde kaldırıldı.

Sevilen yayıncılardan biri olan Levent “Levo” Balım ise Jahrein hakkında yapılan bu video hakkındaki düşüncelerini Twitter hesabı üzerinden attığı bir Tweet ile paylaştı. Balım attığı Tweet’te “ÖZÜR DİLEYİN! @vibiotv Kimsenin itibarını emeklerini öyle kafanıza göre küçültemezsiniz!” sözlerine yer verdi.

BaBala TV kanalı ile tanınan Oğuzhan Uğur, Sonuç’un Tweet’ine “La niye ciddiye alıyorsun?” sözleri ile cevap verirken, teknoloji basınından Mesut Çevik ise düşüncelerini şu sözler ile paylaştı:

“Ne güzel memleket. Yaşayan birini anlattığın video çek ama bir kere olsun ulaşmaya, soru sorup cevap almaya çalışma. Çevresiyle irtibat kurup yorum alma. At, tut, parçala ne de olsa her malın bir alıcısı var. Özellikle de linç kültürünün.”


İlginizi Çekebilir:

fastPay Wildcats, Iroh transferini duyurdu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch