Connect with us

Magazin

Levo ve bir garip ban hikayesi!

Twitch, Levo’yu neden ban’ladığını açıkladı…

Ünlü Twitch yayıncısı Levo, geçtiğimiz günlerde sınırsız süreyle Twitch tarafından banlanmıştı. Bu konuda ne Twitch ne de başka birinden bir detay öğrenemeyen yayıncı, sosyal medyadan gelen desteğin ardından sonunda kendine Twitch’ten bir muhatap bulabildi.

Levo ban sonrası konuştu: “Psikolojik sınırı doldurdum”

Levo eşine hakaret eden kişi yüzünden ban yemiş!

Twitch’ten kendisine gelen cevabı sosyal medya hesabından paylaşan Levo, bir yayını sırasında eşine çok ciddi bir hakaret eden kişiye “seni bulup komaya sokmak lazım” dediği için hesabı sınırsız süreyle kapatıldı. Bu olayın ortaya çıkmasından sonra birçok ünlü yayıncı tepkilerini sosyal medya hesabından dile getirdi.

Twitch’te çok ağır yabancı ve yerli yayıncılar tarafından çok daha ağır küfürler edilmesine rağmen herhangi bir ban olayı yaşanmazken, bir yayıncının eşine edilen hakaret sonrası verdiği tepki ban sebebi oldu. Bu konuda Jahrein ve Vicrains başta olmak üzere birçok yayıncı tepkisini dile getirdi.

Gelen yasaklamanın detayını bile çok uzun süre sonra öğrendiğini söyleyen Levo, itiraz sürecinin bundan daha da uzun sürebileceğini söyledi.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Magazin