Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

LOG Esports’ta ayrılık! Kaptan E5N’in LOG macerası sona erdi!

LOG Esports, takımın oyun içi lideri E5N ile yollarını ayırdı!

ESL Türkiye Şampiyonası'nda haftanın maçları!

INTEL ESL Türkiye Şampiyonası‘nda bu sezon şampiyon, 9INE-Sangal finalinde galip gelmeyi bilen Sangal Esports oldu. Finalde muhteşem bir mücadele izleyici karşısına çıksa da, sezonun en akılda kalıcı maçlarından biri de yarı finaldeki LOG Esports9INE maçıydı.

Enes “E5N” Erdoğan kaptanlığındaki LOG Esports, Dust2 haritasında 9INE ekibini yenmeyi başaran sayılı ekiplerden oldu ve bu seride ortaya koyduğu mücadelede büyük alkış topladı. Yarı finalde şampiyonaya veda eden ekip, ligin geçtiğimiz sezonunda da play-off oynamayı başarmıştı.

Ligin tamamlanmasıyla birlikte LOG Esports tarafından üzücü bir açıklama geldi. Açıklama ile birlikte Kaptan E5N‘in takımdan ayrıldığı duyuruldu. Şubat 2019’da takıma dahil olan ve etrafındakiler değişse de gemiyi terk etmeyen kaptana, LOG Esports tarafından teşekkür edildi.

Ayrılık sonrası ise fastPay Wildcats oyuncularından Can “Cizzx” Pars’ın E5N ile fotoğrafını paylaşması dikkat çekti. Eski takım arkadaşıyla yeniden mi buluşacak gibi sorular akılda yer ederken, E5N’in fastPay Wildcats yolunda olduğu dedikoduları da dolaşmaya başladı.

yazmayı sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive