Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

LOG Esports, Cizzx’in yedeğe geçmesi sonrasında russ’ı transfer ettiğini açıkladı

Intel ESL Türkiye CS: GO Şampiyonası şampiyonu LOG Esports kadrosunda hareketlilik yaşandı.

Intel ESL Türkiye CS: GO Şampiyonası 2019 Kış Sezonu şampiyonu LOG Esports, Cizzx‘in yedeğe geçmesi sonrasında TOA Esports oyuncusu russ‘ı transfer ettiğini açıkladı.

Kulübün resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada Cizzx’in okul problemleri nedeniyle yedeğe çekildiği, yerine ise TOA Esports forması giyen russ’ın transfer edildiği açıklandı. Açıklamanın tamamı ise şu şekilde:

“Geçtiğimiz günlerde çalışmalarımızın ilk meyvesi olan ESL Türkiye Şampiyonluğu’na ulaşmış bulunmaktayız. Henüz çok yeni bir takım olmamıza rağmen tüm destekçilerimize ve gösterdikleri iyi performans için tüm takım oyuncularımıza teşekkür ederiz. Güncel süreçte hedefimizi tamamen avrupaya çevirmiş bulunmakta ve bu süreçte lig aşamasında aramızda katılan ve şampiyon kadromuzda yer almış olan Can “Cizzx” Pars ile kendisinin okul problemleri nedeni ile güncel oyuncu kadromuzdan “yedek oyuncu” statüsüne geçtiğini belirtmek isteriz. Bizler LOG Esports olarak oyuncularımızın okul hayatlarına büyük destek verdiğimizi ve bu amaçla oyuncumuza “köstek” değil “destek” olmak için bu durumu anlayışla karşılaşmış bulunuyoruz. Kadromuzda oluşan as kadro oyuncu eksiğini ise Batuhan “Russ” Malgaç ile tamamladığımızı tüm kamuoyuna gururla duyuruyoruz.”

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive