Connect with us

Espor

Logicman: “Bana ikinci bir şans tanımanızı, tekrar güvenmenizi rica edeceğim”

Dark Passage’a katılmasının ardından oyuncu bir açıklama yayınladı.

Logicman: "Bana ikinci bir şans tanımanızı, tekrar güvenmenizi rica edeceğim"

2021 yılında ve 2022 yılının başında Twitch Bit olayları kapsamında gündeme gelen Ekrem “Logicman” Aydın, Dark Passage VALORANT takımına katılması ve ardından yaptığı açıklama ile birlikte tekrardan gündeme geliyor.

8 Nisan Cuma gününün akşam saatlerinde Dark Passage VALORANT takımının duyurulmasından birkaç dakika sonra, oyuncu TwitLonger üzerinden bir açıklama yayınladı.

Logicman: “İnsanlara gereksiz tepki gösterdim ve sınırı aştım”

Yaptığı açıklamada esporda büyük bir kariyer hedeflerken yaptığı bir yanlış nedeniyle her şeyi bitirme noktasına geldiğini söyleyen oyuncu, “Kendime olan kızgınlığım, hayal kırıklığım ve korkum ile beraber bozulan psikolojim yüzünden haklı olan insanlara gereksiz tepki gösterdim ve sınırı aştım.” dedi.

Açıklamasının devamında Aydın, hayatı boyunca unutamayacağı ve her seferinde karşına çıkacak bir hata yaptığının farkında olduğunu dile getirirken, “En başta agresif bir tavırla söylememem gereken cümleler sarf ettiğim @da1monnn ve @esporkolik ailesi olmak üzere tüm espor topluluğundan içtenlikle özür dilerim. Hayatımda yeni, beyaz bir sayfa açmak adına sizlerden espor topluluğu olarak bana ikinci bir şans tanımanızı, tekrar güvenmenizi rica edeceğim.” diye konuştu.

“Daha iyi bir birey, daha iyi bir esporcu olmak bundan sonra tek amacım olacak”

Gelecek planlarından da bahseden Ekrem “Logicman” Aydın, bundan sonra oynadığı oyunla ön plana çıkan, en iyi VALORANT oyuncularından, takımlarından biri olmak adına çabalayan, çalışan bir oyuncu olacağına söz verip, “Bu yaşanılanlardan, yaptığım hatalardan ders çıkartmak, daha iyi bir birey, daha iyi bir esporcu olmak bundan sonra tek amacım olacak.” dedi.

Sözlerini sonlandırırken oyuncu, hemen her şeyin eskiye dönmeyeceğini belirtirken, “beni tekrar desteklemeyeceğinizi, inanmayacağınızı ya da sevmeyeceğinizi biliyorum. Siz espor topluluğunu ilerleyen süreçte üzgün olduğum, bahsettiğim tüm bu konularda ne kadar samimi, içten ve ciddi olduğuma dair ikna etmek için elimden geleni yapacağım.” sözlerini kullandı.


İlginizi Çekebilir:

Beklenen Dark Passage VALORANT takımı duyuruldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor