Connect with us

LoL

LoL’ün 10. yılı 16 Ekim’de kutlanacak

League of Legends’ın 10. yılına özel bir yayın geliyor.

League of Legends’ın 10. yılına özel bir yayın geliyor. 16 Ekim sabahı, Türkiye saatiyle 04.00’te aralarında Riot Pls’in de yer alacağı etkinlikler dizisi oyuncuların karşısına çıkıyor. Oyunun resmi internet sitesinden konuyla ilgili bir paylaşım da yapıldı.

LoL’ü bir günde kaç kişi oynuyor?

LoL’ü eşzamanlı olarak oynayan oyuncuların sayısı her gün 8 milyonu buluyor.* Bu da LoL’ü dünyadaki en popüler bilgisayar oyunu haline getiriyor. Steam’deki en popüler 10 oyunun toplamından bile daha yüksek bir oyuncu sayısına sahibiz. Hep birlikte dünyanın dört bir yanında gitgide büyüyen bir topluluk inşa ettik ve size teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. 16 Ekim sabahı canlı yayına uyanamazsanız bile merak etmeyin. Yayının tekrarını YouTube hesabımızdan paylaşacağız. Ayrıca aynı günün akşamında da ayrıntılarını yakında açıklayacağımız Türkiye’ye özel bir canlı yayınımız daha olacak.

Logoda da değişiklik var

Bu arada, duyurunun görselindeki yeni logo tasarımımızı fark ettiniz mi? Resmi League of Legends logomuzu modernleştirerek önümüzdeki on yıl için de sağlam bir zemin hazırlamak istedik.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL