Connect with us

LoL

Türkiye sunucusuna özel, bedava Hextech kazandıran Kutu Kapmaca başladı

Türkiye sunucusuna özel, Hextech Seti kazandıran Kutu Kapmaca başladı.

League of Legends’ın Türkiye sunucusuna özel, bedava Hextech Seti kazandıran Kutu Kapmaca etkinliği başladı. Oyunun resmi internet sitesinde bu etkinlikle ilgili şu bilgiler verildi:

Kutuları kapmanın yolu çok basit: 15 – 30 Kasım tarihleri arasında Sihirdar Vadisi’nde 6 ya da ARAM’da eşleştirmeli oyunlarda kazandığınız her 8 zafer, size 1 Hextech Seti olarak geri dönecek. Haftada en fazla 4 olmak üzere, etkinlik boyunca başka hiçbir koşul olmadan tam 8 adet ücretsiz Hextech Seti kazanabileceksiniz. Setlerinizi takip edebilmeniz için istemciye sizin için gıpgıcır bir de sekme ekledik:

Burada yer alan sayaçlardan kazandığınız zaferlerle kaç set topladığınızı etkinlik boyunca takip edebilirsiniz. Tüm setler, etkinlik bitiminden itibaren en geç iki hafta içerisinde hesabınıza yüklenmiş olacak.

Toplayacağınız setlerden o çok beğendiğiniz kostüm kristalinin çıkması dileğiyle, herkese bol şans!

Bu kutular hangi oyun türlerinden çıkıyor?

Yalnız Sihirdar Vadisi ve ARAM haritalarında, oyunculara karşı eşleştirmeli maçlarda aldığın zaferler geçerli olacak. Yani yapay zekâya karşı ya da özel kurulmuş oyunlarda aldığın galibiyetler sayacı ilerletmeyecek.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL