Connect with us

LoL

LoL Client’e girmek artık çok daha kolay olacak!

Oyuna girişleri kolaylaştıracak yeni özellikler yakında geliyor!

lol hizmet durumu ne alemde

League of Legends’a yakında gelecek olan yeni bir özellikle beraber artık LoL Client’e girişler çok daha kolay olacak. İşte detaylar:

LoL’ün yeni oyun modu Taktik Savaşları nasıl oynanıyor?

LoL Client girişleri çok kolay olacak!

Oyuncular, oyuna sadece evde giriş yapsa bile her seferinde şifre girmek zorundalar. “Beni Hatırla” seçeneği ile kullanıcı adını hatırlatma imkanı olsa bile şifre konusunda herhangi bir işlem yapılamayan LoL için müjdeli haberi Riot Games verdi.

Oyuna yakında Açık Beta ile gelecek olan Kayıtlı Giriş Bilgileri ile oyuncular, şifrelerini kaydettikten sonra giriş ekranını atlama şansı elde edecek. Bu şekilde hesabını sadece evinde açan ve farklı yerlerde oyunu oynayamayan oyuncular neredeyse tek tık ile oyuna giriş yapabilecek.

Konuyla ilgili bir rehber yayımlayan Riot Games, merak edilenleri cevapladı.

İşte merak edilen sorular ve cevapları

S: Güncellemeyi almak için ne yapmam gerekiyor?

C: Hiçbir şey! Güncelleme sunucunuza geldiğinde otomatik olarak indirilip kurulacak. Giriş ekranında “Oturumu Açık Tut” seçeneğini görecek ve buna tıklayarak oturumunuzu sürekli açık tutabileceksiniz. Artık aynı bilgisayardan giriş yaparken her defasında adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekmeyecek.

S: Giriş ekranı farklı görünecek mi?

C: Bilgilerinizi kaydettikten sonra giriş ekranını tamamen atlayacağınız ve oyuna daha hızlı gireceğiniz için, bu ekranlar hareketsiz resimlerden oluşacak ve arka plan müziği içermeyecek. League of Legends kısayoluna sağ tıklamak çoğu zaman sizi doğrudan oyuna gönderecek. Bu yüzden nadiren göreceğiniz şaşaalı veya çok kaynak tüketen içerikler eklemek istemedik. Bu değişiklik ayrıca görsel ve müzik ekiplerinin, diğer heyecan verici projelere daha fazla zaman ayırmasını sağlayacak.

S: Kayıtlı giriş bilgileri ne zaman gelecek?

C: Özelliği kademeli olarak getireceğiz. Başlangıçta yalnızca Açık Beta’daki az sayıda oyuncu bunu kullanabilecek ve ardından onu diğer sunucularda da etkinleştireceğiz. Henüz elimizde kesin bir tarih olmasa da gelecekte sizi bu konuda bilgilendireceğiz.

S: Diğer özellikler ne zaman gelecek?

C: İki adımlı doğrulama ve arka planda güncellemenin bu yılın ilerleyen dönemlerinde gelmesi planlanıyor. Bu konudaki bilgileri de mümkün olduğunda sizinle paylaşacağız.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

LoL