Connect with us

LoL

LoL: Galaksiler etkinliği tanıtıldı!

LoL: Galaksiler için resmi etkinlik tanıtımı paylaşıldı

Galaksiler-lux

League of Legends‘ta galaksiler yok edip, yıldızları çarpıştırmaya hazır olun. 26 Mart – 28 Nisan arasında oyunculara sunulacak olan yeni etkinlikler Riot Games tarafından paylaşıldı. Yeni etkinliğin konsepti Galaksiler!

“Hırs mı, özveri mi? Yıldızlara hükmetmek için hangi yolu seçeceksin? Lux, Xerath, Mordekaiser ve Malphite’ın yeni kostümleri birer kozmik ışık gibi doğuyor.”

Galaksiler konsepti için gelen ve oyuncular tarafından çok beğenilen kostümler bugün itibariyle satışa sunuldu. Özellikle Lux için çıkartılan iki kostüm olan Kozmik Lux ve Karanlık Kozmik Lux inanılmaz detaylara sahip. 1820 RP‘den satışa sunulan kostümleri mağazadan alabilirsiniz. Lux dışında Malphite, Xerath ve Mordekaiser için de sonsuz karanlık kostümleri çıktı. Riot oyun modu için Birimiz Hepimiz İçin modunu oyuna ekledi ve yaklaşık 1 ay boyunca oyuncular bu oyun modunu kullanabilecekler.

Oyun içi görevler ikiye ayrıldı. Vazife ve Hırs iki yoluda seçmenin geri dönüşü yoktur. Riot Games Lux’un kaderini ve oyuncuların görevlerini seçme hakkı tanımış. Bu etkinlik ve kostümler ile birlikte aynı zamanda Lux için bir çizgi hikaye de çıkartıldı. Çizgi hikayeye buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Clash erkenden geri dönüyor!

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

LoL