Connect with us

LoL

LoL Geliştiricileri Aurelion Sol şampiyonuna yepyeni bir yetenek seti getirecek!

Aurelion Sol yepyeni bir yetenek seti ile güncellenecek!

aurelion sol buff

Riot Games’in milyonlarca çevrimiçi oyuncuya sahip oyunu LoL Geliştiricileri Aurelion Sol şampiyonuna yepyeni bir yetenek seti getirmeye hazırlanıyor!

Riot Games geliştiricileri güncelleme hakkında: “Ejderhamıza ufak ayarlamalar yapmayı denedik ancak ona yardımcı olmak için ne yapabileceğimizi tartıştığımızda oynanışını sıfırdan tasarlamamız gerektiği kanısına vardık. Yetenek setinde küçük değişiklikler yaparak şampiyonun vaat ettiği temaya ulaşamayacağımızı anladık. Bu yüzden yeni bir şampiyon güncelleme çeşidi denemeye karar verdik: Kapsamlı Oynanış Yenilemesi ya da diğer adıyla KOY.” ifadelerini kullandı.

Geliştiriciler aynı zamanda güncellemenin detaylarını işte böyle verdi! “Bu güncellemelerde şampiyonun yetenek setini aynı model, tema ve hikâye ile yeniden oluşturacağız. Sol, Kapsamlı Oynanış Yenilemesi alacak ilk şampiyon. Sonuçtan memnun kalırsanız bu kategorilere giren diğer şampiyonlara da böyle güncellemeler getireceğiz. Neyse, Aurelion Sol’e dönelim. Hedefimiz bu uzay köpüşüne Urgot ve Sion’unki gibi devasa değişiklikler içeren yepyeni bir yetenek seti getirmek. Bu esnada teması ve karakteri arasındaki bağı da koruyacağız.” 

LoL Geliştiricileri Aurelion Sol şampiyonuna yepyeni bir yetenek seti getirecek!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL