Connect with us

Espor

LoL Hizmet Durumu: Yeni yama ne zaman aktif olacak ve sunucular ne alemde?

Dereceli sıralar ne zaman kapanacak, ne zaman açılacak ve yeni yama ne zaman geliyor? Aklımızda birçok soru var ve bu soruların cevapları karşımızda!

lol hizmet durumu dereceli

LoL hizmet durumu ne alemde? Dereceli sıralar ne zaman kapanacak, ne zaman açılacak ve yeni yama ne zaman geliyor? Aklımızda birçok soru var ve bu soruların cevapları karşımızda!

League of Legends‘ta 9.13 Yaması’nın sesleri gelmeye başladı. Yeni yamanın detaylarını paylaşan Riot Games, aynı zamanda en kısa sürede bu yamayı tüm sunucularda aktif edecek. Peki yeni yama ne zaman geliyor?

LoL Güncelleme: 9.13 Yama Notları ile oyunda neler değişti?

LoL Hizmet Durumu: Dereceli sıralar ne zaman devre dışı bırakılacak?

9.13 Yaması’nın çıkış hazırlıkları 26 Haziran’ı 27 Haziran’a bağlayan gece saatler 03.30’da başlayacak ve oyuncuların bu saatten itibaren dereceli oyunlara giremeyecekler. Yaklaşık bir buçuk saat sürecek güncellemelerin ardından saat 5 gibi dereceli sıralar oyuncuların kullanımına açılacak. Verilen son bilgilere göre Vadi yaklaşık 3 saat kapalı olacak.

“26/06/19 tarihinde, 9.13 Yaması’nın çıkış hazırlıkları nedeniyle dereceli sıralar saat 03:30 TSİ (00:30 UTC) itibariyle devre dışı bırakılacaktır. Sunucular saat 05:00 TSİ (02:00 UTC) olduğunda kapatılacak olup o esnada devam etmekte olan bütün karşılaşmalar berabere sonuçlanacak ve kayıtları tutulmayacaktır. Yama çalışmaları nedeniyle savaş meydanlarının 3 saat kadar kapalı kalacağı tahmin edilmekte.”

lol hizmet durumu ne alemde

Ağ aktarım sorunları

“Bildirilen bir sorun üzerinde çalıştığımız için hesap aktarımları şu anda devre dışı.”

LoL hizmet durumu konusunda birçok paylaşım gördük. Bu paylaşımlardan hareketle oyunun resmi sunucusunda bir göz attık. Verilen son bilgilere göre henüz nedeni tam olarak saptanamadığı görülen bir ağ sorunu yaşanıyor. Bu sorunu çözebilmek için çalışmalarına devam eden Riot Games, daha büyük sorunlar yaşamamak adına bir süreliğine hesap aktarımlarını dondurdu. Kısa süreli olacağı düşünülen bu kısıtlamanın çok yakın zamanda kalkacağı düşünülüyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor