Connect with us

LoL

Rylai’de kritik değişiklikler düşünülüyor

Rylai için birçok değişiklik kapıda.

Yetenek gücü odaklı ilerleyen şampiyonların tercih ettiği eşyalardan “Rylai’nin Kristal Asası“nda değişikliğe gidiliyor. Bir süredir gündemde olan Rylai değişiklikleri, Riot Repertoir’in paylaşımıyla biraz daha netleşti. Her ne kadar kesin kararlar olmasa da Riot Games’in aklındaki fikrin Rylai’yi daha tank odaklı bir eşya yapmak olduğu anlaşıldı.

Rylai için daha fazla can, daha az yetenek gücü düşünülüyor

Rylai yeni yamayla birlikte büyük ihtimal daha fazla cana ve daha az yetenek gücüne sahip olacak. Şimdilerde 300 can ve 90 yetenek gücü veren bu eşya, rakiplerini yavaşlatma özelliğine sahip pasifiyle de başta Ryze olmak üzere birçok yetenek gücü şampiyonu tarafından tercih ediliyordu. Yapılması planlanan değişikliklerin ardından bu eşyanın verdiği can 550’ye çıkacakken, yetenek gücüyse 50’ye inecek.

Ryze’da neler değişti?

Can değerindeki bu artışın pek tabii bir de değeri var. Rylai’yi eşya setine eklemek isteyen oyuncular artık 400 altın daha fazla toplamak zorundalar. Bu değişikliklerin onaylanması durumunda Ryla’nin bedeli 3000 altın olacak.

rylai

Rylai’nin yeni hali (Riot Repertoir tarafından paylaşıldı)

Yukarıdaki değişikliklerin henüz karar verilmiş değişiklikler olmadığının tekrar altını çizelim. Riot Games, League of Legends’ın deneme sunucusu olan PBE sunucusunda oyuna getirmeyi planladığı değişiklikleri oyuncuların kullanımına ve beğenisine sunuyor. Rylai’deki değişikliklerin oyuna ne zaman ekleneceği bilinmese de PBE güncellemeleriyle kısa süreli aralıklarla eşyadaki değişiklikler takip edilebilir.

LoL 9.12 Yama Notları (Kısa Kısa)

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL