Connect with us

Güncel

LOL oynayarak kaç saat geçirdiğinize bakmaya ne dersiniz?

LOL’de ne kadar zamanınızı heba ettiniz?

LOL

Hiç League of Legends’ta oyununu bitirip Sihirdar Vadisi’ne veya ARAM’a kaç saat harcadığınızı düşündünüz mü?

Cevap, beğenin ya da beğenmeyin, muhtemelen başka şeyler yapmak için yüzlerce saat harcayabileceğinizdir – kitap okumak, ikinci bir dil öğrenmek ya da spor salonuna gitmek gibi.

LoL’de boşa harcandı

Wasted On LoL , LoL’de geçirdiğiniz zaman hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatan bir web sitesidir . Sadece sihirdar adınızı (veya bu konuda başka birinin adını) girin ve web sitesi, hesabınızı ilk oluşturup oturum açtığınızdan bu yana LoL (ve Teamfight Tactics ) oynamak için ne kadar zaman harcadığınızı hesaplayacaktır.

Sihirdar adınızı girdikten sonra , web sitesi size oyunu oynamak için kaç dakika, saat ve gün harcadığınızı ve sayılarınızın bölgenizdeki diğer oyunculara göre ne durumda olduğunu dahi söyleyecektir.

Aklınıza daha da fazla kazımak için, web sitesinde okuyabileceğiniz kitap sayısı, izleyebileceğiniz filmler ve yürüyebileceğiniz kilometreyide söylüyor.

Ancak dünyanın en iyi Blitzcrank, Ahri veya Singed oyuncusu olmak için kaç saat harcamış olursanız olun, muhtemelen oyunda 471 gün geçiren Kuzey Amerika’dan riseagain kadar oynamadığınızı bilin ( hayatının 11.315 saati).

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel