Connect with us

LoL

LoL Oyun İzliyor Hatası Çözümü: Yapmanız gereken çok basit!

“LoL oyun izliyor” hatasının çözümünü anlattık.

lol oyun izliyor hatası çözümü

Şu sıralar League of Legends oynayan oyuncular “LoL oyun izliyor” hatası ile karşılaşıyorlar. Peki bu hatayı nasıl çözebilirsiniz veya bir çözümü var mı? Biraz göz attık ve bir şeyler bulduk. Bu hatayı birlikte çözebiliriz. 🙂

Taktik Savaşları’na bir taktik veya seviye sistemi gelebilir

Genel olarak League of Legends veya Taktik Savaşları oynarken, oyun bitmeden Alt+F4 tuşu ile oyundan çıkan oyuncuların aldığı bu hatanın çözümü birçok kişi tarafından merak ediliyor. Biz de Playerbros olarak bu hatayı nasıl çözebileceğinizi araştırdık. Oyuncuların birçoğu bu sorunun belli bir süre geçtikten sonra çözüldüğünü aktarsa da hemen çözebilen oyuncu sayısı çok az.

Bu konunun çözüm bilgisinin de neredeyse hiç paylaşılmaması da bu hatayı alan oyuncuları zor durumda bırakıyor. Ancak LoL oyun izliyor hatasını çözen oyuncuların genel olarak kullandıkları bir yöntem var.

lol oyun izliyor hatası çözümü

LoL Oyun izliyor Hatası çözümü

Bu konuda araştırmalarımız sonucunda ulaşabildiğimiz şu an için tek çözüm yolu Uyumluluk Sorunlarını giderme. Bu hatayı çözdüğünü iddia eden bir kullanıcı öncelikle LoL Client’e sağ tıklayarak “Uyumluluk Sorununu Giderme” seçeneğine tıkladığını belirtiyor. Ardından oyunu tekrar başlatınca karşınıza izliyor olarak görüldüğünüz oyundan çıkış yapabilmeniz için bir seçenek gelecek.

Yine bir başka kullanıcı ise bu sorunu şu şekilde çözmüş; Öncelikle oyunun yüklü olduğu klasörde Riot Games/LeagueofLegends/config yoluna gidiyoruz. Ardından buradaki “LeagueClientSettinfs.yaml” isimli dosyayı siliyoruz ve oyunu yeniden açıyoruz.

Yukarıdaki çözümler kullanıcıların Riot Games’in resmi forumlarında anlattığı çözümlerdir. Bu yolları denemenize rağmen sorun düzelmediyse, Riot Games Destek birimine bilet yollamanız gerekiyor.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

LoL