Connect with us

LoL

LoL partner renklerinde değişiklik yapılacak, peki neler geliyor?

LoL partner renklerinde değişiklik yapılacak, peki neler geliyor?

League of Legends Partner Programı’yla ilgili bir gelişme var. Oyunun resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada partner renklerinin değişeceği belirtildi. Peki neler değişecek? İşte resmi açıklama:

LoL Partner Programı içeriğiyle ilgili bazı gelişmeleri sizinle paylaşmak istiyoruz. Şu ana kadar birçok içerik üreticisinin (yeni arkadaşlara ihtiyacı olan) Zebani Amumu için kod dağıtması bizi oldukça mutlu etti ve yakında yeni bir Partner rengi çıkaracağız.

Bildiğiniz üzere LoL Partner Programı katılımcılarına takipçilerine dağıtmaları için aylık özel içerikler vermek istiyorduk. Bu sayede içerik üreticileri, izleyicilerinin sayısını arttırabilecek, kanallarını daha görülebilir bir hale getirebilecek ve topluluklarına anlamlı bir şekilde teşekkür edebilecekti.

Bunları göz önünde bulundurarak sıkı koleksiyoncuları ve yeşili sevenleri mutlu edecek bazı değişiklikler yapıyoruz:

    1. Tüm LoL Partner Programı renklerini Öz Mağazası’na ekleyeceğiz. Diğer renklerde olduğu gibi, belirli bir süre için renklerin her birini 10.000 Mavi Öz’e alabileceksiniz.

 

  1. Buna ek olarak “İyi de neden?” Uzay Serüveni Sona ifadesini (bu içerik LoL Partner Programı’na dahil değildi; ancak aşağı yukarı aynı nadirliğe sahipti) Öz Mağazası’ndan 25.000 Mavi Öz’e alabileceksiniz.

Partner renkleri bir süreliğine içerik üreticilerine özel olacak; fakat bunları çekilişlerde kaçırırsanız sonradan açabilmeniz için Öz Mağazası’na da ekleyeceğiz.

Bu içerikler 2019 Sezon Ortası Dönem’e doğru Öz Mağazası’na gelecek ve daha sonra dağıtılacak tüm Partner renkleri ileri bir tarihte Öz Mağazası’na eklenecek.

  • Ocaktan hazirana kadar çıkan Partner renkleri: Yıl sonu Öz Mağazası
  • Temmuzdan aralığa kadar çıkan Partner renkleri: Sonraki Sezon Ortası Dönem Öz Mağazası

Umarız bu değişiklikler, içeriklerin LoL Partner Programı’na özel olmasını sağlarken herkese kaçırdıklarını alma fırsatı verir. Her zamanki gibi, lütfen bu değişiklikler konusundaki fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin.

Bu arada, kasım ayı Partner rengi Robotik LeBlanc’a gelecek! Ayrıca LoL Partner Programı kodlarının HEM şampiyonu HEM DE kostümü açtığını unutmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL