Connect with us

LoL

Rakip yeteneklerinden kaçma becerilerinizi mini oyun ile geliştirmek ister misiniz?

Bir League of Legends oyuncusu rakibinizin yeteneklerinden kaçma becerilerinizi geliştirebilmeniz için mini oyun geliştirdi.

League of Legends, mini oyun, league of dodging

Bir League of Legends oyuncusu, rakiplerinizin yeteneklerinden kaçma becerilerinizi geliştirebilmeniz amacıyla mini oyun geliştirdi.

League of Legends oynuyorsanız ve yüksek seviyeye ulaşmak istiyorsanız, şampiyonlara hakim olduğunuz kadar hareket becerileriniz de bir o kadar gelişmiş olmalı. Rakiplerinize yeteneklerinizle hasar vermek dışında rakibinizin yeteneklerinden kaçmanız da çok önemli. Peki bunu nasıl geliştirebilirsiniz?

Bu durumda bir League of Legends oyuncusunun yaptığı web tabanlı mini oyun sizin yararınıza olabilir. Web tabanlı ve ücretsiz olan oyunda ekranın farklı yerlerinden gelen rakip yeteneklerinden kaçmaya çalışıyorsunuz ayrıca aynı zamanda bir kere de sıçra yeteneği kullanma hakkınız oluyor. Tamamen ücretsiz olan oyun, Reddit’te büyük ilgi gördü.

League of Dodging ismiyle yaratılan oyunda ne kadar süre hayatta kalırsanız oyun size dereceli liglerine göre bir simge gösteriyor. Gümüş Ligi’ne ulaştıktan sonra sırayla diğer üst liglere ulaşıyorsunuz. Siteye girdiğinizde oyunu oynamak için “Play” butonuna basmanız yeterli. Her ne kadar normal oyuna göre biraz yavaş da olsa oyundaki bazı yetenekler zaman zaman sizi oldukça zorlayacak.

Mini oyun sitesine buradan gidebilirsiniz.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL