Connect with us

Espor

LoL Sömestr Topluluk Turnuvaları ikinci turnuva için kayıtlar açıldı!

100 bin TL ödül havuzuna sahip LoL Sömestr Topluluk Turnuvaları ikinci turnuva için kayıtları açtı!

LoL Sömestr Topluluk Turnuvaları

Riot Games’in öğrenciler için hazırlamış olduğu LoL Sömestr Topluluk Turnuvaları ikinci turnuva için kayıtlar bugün açıldı!

Toplam 100.000 TL ödül havuzuna sahip 2 ayrı turnuva şeklinde gerçekleşecek olan turnuvan9n ikinci ayağı için kayıtlar artık aktif.

Turnuva Formatı

LoL Sömestr Topluluk Turnuvaları maksimum 128 takım ile gerçekleşecek ve 2 gün sürecek. 128 takım 16’şar takımdan 8 gruba ayrılacak. Tekli eleme sistemiyle ilerleyecek turnuvanın ilk gününde grup maçları oynanacak, her grubun birincisi ertesi gün oynanacak ikinci tura yükselecek. İkinci turda 8 takım mücadele edecek ve kıyasıya rekabetin sonunda şampiyon belli olacak!

Turnuva Kaydı

Turnuvanın tüm aşamaları TETO Games platformu üzerinden ilerleyecek. Katılım sağlayabilmek için bu bağlantı üzerinden tüm takım oyuncularının platforma giriş yapması, ardından takım kaptanının platform üzerinden takım kaydı oluşturması ve tüm takım oyuncularını oluşturduğu takıma eklemesi gerekiyor. Sonrasında aşağıda bulunan turnuva kayıt bağlantıları üzerinden turnuvaya takım olarak kayıt olabilirsiniz.

4-5 Şubat turnuvasına kayıt için buraya tıkla!

Turnuva Kuralları

LoL Sömestr Topluluk Turnuvaları kural setine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tüm turnuva ve iletişim süreci TETO Games discord sunucusu üzerinden ilerleyecek, bu nedenle tüm takımların sunucuya katılımı zorunludur. Bu bağlantı üzerinden sunucuya katılım sağlayabilirsiniz.

Ödüller

  1. takım – 12.500 TL
  2. takım – 9.500 TL
  3. takım – 7.000 TL
  4. takım – 5.000 TL
  5. takım – 4.000 TL
  6. takım – 4.000 TL
  7. takım – 4.000 TL
  8. takım – 4.000 TL
LoL Sömestr Topluluk Turnuvaları ikinci turnuva için kayıtlar açıldı!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor