Connect with us

LoL

Türkiye Büyük Finali bu yıl kendi evinde olacak

Türkiye Büyük Finali bu sene yeni evinde düzenlenecek. #VFŞL

TBF

League of Legends 2019 Türkiye Büyük Finali ne zaman ve nerede oynanacak? VF Şampiyonluk Ligi‘nde heyecan artıyor. Yavaş yavaş mevsimin sonuna yaklaştığımız bu günlerde Riot Games, Türkiye Büyük Finali’ne dair bazı açıklamalarda bulundu.

TBF 2019 ne zaman ve nerede oynanacak?

2013 yılından beri düzenlenen, her sene heyecanı ve kalitesi artan Türkiye Büyük Finali yaklaşıyor. Uzunca bir süre Ülker Spor Arena’da düzenlenen TBF, bu sene Riot Games Espor Sahnesi‘nde düzenlenecek. 31 Ağustos’ta şampiyon belli olacak.

VF Şampiyonluk Ligi’nde lig aşaması 4 Ağustos günü tamamlanacak. Bo5 üzerinden oynanacak çeyrek ve yarı final karşılaşmalarının ardından iki takım Riot Games Espor Sahnesi’ne çıkmak ve senenin en iyi takımı olmak için mücadele edecek. Şampiyonluğa ulaşan ekip, Worlds 2019 yolunda ülkemizi temsil edecek. Finalin biletleri ise ilerleyen günlerde satışa sunulacak.

Ses 1-2: “Çok iyiyim! Bu oyunu taşıyacağım”

Final esnasında izleyicilerin deneyimini iyileştirmek ve daha keyifli anlar yaşatmak için sahnenin karşısında çadır alanı kurulacak. Bu çadır alanında LoL ve LoL Espor dünyasından tanıdık yüzler bulunacak. Bu alan biletli veya biletsiz herkese açık olacak. Alan içi düzenlenecek etkinliklerin detayları da ilerleyen günlerde lolespor.com’dan paylaşılacak.

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

LoL