Connect with us

LoL

LoL ücretsiz hesap aktarımı için son 10 gün!

Avrupa Batı sunucusundan Türkiye’ye ücretsiz geçişler için son 10 gün kaldı!

lol hesap aktarımı, ne zaman, açılacak, lol, hesap aktarımı

LoL ücretsiz hesap aktarımı Türkiye sunucusu için devam ediyor. Kampanyayı tekrar hatırlatan Riot Games, bitime 10 gün kaldığını söyledi.

LoL’ün yeni oyun modu Taktik Savaşları nasıl oynanıyor?

LoL ücretsiz hesap aktarımı için son günler!

Oyuncuların bir sunucudan farklı bir sunucuya geçişlerini sağlayan hesap aktarımları bir süredir Avrupa Batı sunucusundan Türkiye sunucusuna ücretsizdi. Riot Games sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile bu kampanyanın 10 gün sonra sona ereceğini duyurdu. Eğer Avrupa Batı sunucusunda hesabınız varsa ve Türkiye sunucusuna geçirmek istiyorsanız, bunu ücretsiz yapmak için son 10 gününüz kaldı demek oluyor.

1 Riot Points, Riot Games’ten hediye!

Ücretsiz hesap aktarımları 1RP karşılığında oluyor. Bu yüzden hesabında herhangi bir RP miktarı olmayan veya cebinden bunu harcamak istemeyen oyuncular, Riot Games Türkiye’ye bilet açarak, hesaplarına 1RP yüklenmesini talep edebiliyor. Bu konuda sadece 1RP’de yardımcı olan Riot Games, oyuncuların ücretsiz Türkiye sunucusuna geçmelerine olanak sağlıyor.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

LoL