Connect with us

LoL

Lige gelen yeni AD eşyaları, savaşçılar ve Pyke için harika olacak

Yeni AD eşyaları tank dövüşçüler için vazgeçilmez olacak.

Yeni gelecek olan AD eşyaları, tank dövüşçü şampiyonlar için harika olacak. Atma’s Reckoning ve Spear of Shojin isimli iki eşya ile şampiyonlar hem AD’ye hem de savunmaya sahip olacaklar.

Bu hafta içerisinde League of Legends ormanına büyük çaplı, nefes kesici değişikliler yapıldı. Nişancılara bir sonraki yamada gelecek olan yeni öğeler ve rün değişikliklerinin ardından Riot Games, bu sefer de tank dövüşçü şampiyonları hedefine aldı.

Spear of Shojin

Bu şampiyonlara özel iki adet yeni eşya geliyor. Birincisi güçlü bir sağlık ve hasar azaltımına sahip AD eşyası Spear of Shojin(Shojin Mızrağı). Bu eşyayı alan şampiyonlar 65 AD’ye, +200 cana ve %10 bekleme süresinde azalmaya sahip olacak. Bunun yanında pasif olarak ise tüm şampiyonlardan gelen yetenekler ve saldırılar 10 hasarla azalır. Ayrıca bonus olarak AD’nin %15’ine eşit bir hasar azaltımı vardır.

Bu eşya düşmanlarına hasar vermek isteyen ama aynı zamanda içlerine girdiğinde de biraz daha uzun süre hayatta kalmayı tercih edecek olan şampiyonlar için mükemmel bir tercih olacaktır. Ayrıca bu eşya tüm bonus sağlığını AD’ye dönüştüren Pyke için müthiş olacaktır.

Atma’s Reckoning

2. eşyamız ise Atma’s Reckoning. Bu eşyayı alan şampiyonlar 25 AD’ye, 30 armor’a, ve 30 büyü direncine sahip olacaklar. Tıpkı Shojin Mızrağı gibi bu eşyamızın da güçlü bir pasifi var. Savaşlarda her saniye için maksimum sağlığınızın %0,5‘ine denk bir AD bonus kazanacaksınız. Yani örneğin 5 saniye sonra 2,5 AD’ye sahip olacaksınız.

Bu iki eşyamız tank şampiyonlar için harika seçenekler olacaktır. Ancak özellikle Shojin Mızrağı, Pyke için harika bir seçenek olacak ve adeta bir canavara dönüştürecek. Gelişmeleri ve yapılacak olan diğer güncellemeleri hep beraber takip etmeye devam edeceğiz.

Yeni şampiyon Pyke’ı hala görmediniz mi?

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL