Connect with us

LoL

LoL yeni şampiyon Akshan’ın önizlemesi ve yeteneklerini paylaştı!

LoL’ün en yeni şampiyonu Akshan’ın yetenekleri tanıtıldı, oyunun en güçlü şampiyonu geliyor olabilir mi?

LoL yeni şampiyon Akshan

Dünyada en çok çevrimiçi oyuncuya sahip oyun LoL yeni şampiyon Akshan’ın önizlemesi ve yeteneklerini oyuncular ile paylaştı. Şampiyonun birkaç gün önce sızıntı haberleri ortaya çıkmaya başlamıştı. Bugün paylaşılan bir video ile yeni şampiyonun tüm yetenekleri ve oyuniçi görselleri oyuncular ile paylaşıldı.

Riot yeni şampiyonun tanıtımında “Akshan çok yönlü bir şampiyon. Elinde olağanüstü güce sahip kadim bir silahla sallanarak savaşa dalan bir Işık Muhafızı. Bedeli ne olursa olsun, her zaman doğru şeyin yapılması gerektiğine inanan bir adam. Ayrıca muhteşem bir gülümsemesi var.

Ha bir de kancasıyla duvarlardan sallanabilen, gizlenebilen ve takım arkadaşlarını diriltebilen bir orta koridor nişancısı olduğunu söylemiş miydik? ” ifadelerini kullandı.

Pasif – Pis Dövüş

Akshan’ın saldırılarından ve hasar veren yeteneklerinden gelen her üç vuruş, bir miktar fiziksel hasar verir. Hedef bir şampiyonsa, Akshan da bir kalkan kazanır. Akshan saldırdıktan sonra, daha az fiziksel hasar veren ikinci bir saldırı gerçekleştirir. İkinci atış, normal bir saldırı gibi iptal edilebilir. Akshan ikinci atışı iptal ederse, bir hareket hızı patlaması kazanır.

Q – İntikamcı

Akshan, fiziksel hasar veren ve isabet alan düşmanları ortaya çıkaran bir bumerang fırlatır ve rakibe her çarptığında menzilini genişletir. Düşmanlar, bumerang dönerken bir kez ve geri dönerken bir kez vurulabilir. Bu darbeler pasif yükünü tetikler!

W – Düzenbazlık

Pasif: Düşman şampiyonlar Akshan’ın takım arkadaşlarından birini öldürdüklerinde, onlar Alçak olarak işaretlenir. Akshan işaretlenmiş bir düşman alt ettiğinde bonus altın kazanır, Alçak öldüğünde bu şampiyon tarafından öldürülen tüm müttefikler üslerinde tekrar dirilir!

Aktif: Akshan kısa bir süre için kamufle olur. Bu süre boyunca Akshan, alçakları görebilir ve onlara doğru hareket ederken hareket hızı ve mana yenilenmesi kazanır.

E – Kahramanca Salınma

Akshan, isabet ettiği ilk yüzeye bir kanca saplar. Kanca takılı iken, kullanım yönünde arazinin etrafında dönmek için yeniden kullanabilir ve sallanırken en yakın düşmana fiziksel hasar veren mermiler ateşleyebilir. Sallanırken, imleç yönünde atlamak ve son bir atış yapmak için tekrar yeniden kullanabilir.

Akshan bir rakip şampiyonu alt ettiğinde, Kahramanca Salınma’in bekleme süresi sıfırlanır.

R – Karşılama

Akshan bir rakip şampiyona kilitlenir ve mermi depolamak için silahına güç aktarmaya başlar. Sürenin sonunda veya yeniden kullanıldıktan sonra Akshan, depolanan mermileri serbest bırakır ve her biri, vurulan ilk minyona, şampiyona veya yapıya eksik cana bağlı olarak fiziksel hasar verir.

Akshan, Karşılaşmayı yönlendirirken ve ateşlerken normal şekilde hareket edebilir ve Kahramanca Salınma’yı yapabilir.

Çeviriler tanıtım için yapılmıştır, yeteneklerin isimleri değişebilir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL