Connect with us

LoL

LoL’ün yeni şampiyonu MSI videosunda görünmüş olabilir

MSI videosundaki detay yeni şampiyona ait olabilir.

League of Legends’ın yeni şampiyonu, MSI için paylaşılan videoda görünmüş olabilir. Yeni şampiyonları öncesinde, paylaştığı birçok görsel öğede detay vermeyi seçen ekip, şimdi de MSI videosuyla sihirdarları heyecanlandırdı. Görseller arasındaki geçişlerin görkemli haller aldığı videonun 45. saniyesinde yeni şampiyona ait bir detay görüyoruz.

Şu andaki mevcut destek şampiyonlarından daha karanlık bir şampiyon olacağı söylenen ve denizin diplerinden geleceği bilinen yeni şampiyon, videodaki ayrıntıda da denizde beliriyor. Koyu rengiyle seçilebilen bu görüntü, yeni destek şampiyonunun görünümüyle ilgili bir detay sunuyor.

45. saniyeden

Yeni şampiyonla ilgili haberimizden:

League of Legends geliştirici ekibinden baş şampiyon tasarımcısı Reav3 oyuna eklenecek yeni şampiyonun diğer şampiyonlara göre çok daha karanlık bir destek olacağını, ayrıca birçok şampiyonda değişiklik yapacaklarını açıkladı.

Reav3 yeni şampiyonun yeni bir suda yaşayan destek olacağını da doğruladı. Şu anda oyunda olan destek şampiyonlardan daha karanlık ve daha derinlerden gelen bir tasarımı olacağını belirtti.

Ayrıca Reav3 açıklamasında şampiyondan şöyle bahsediyor;

“Haydi biraz da listeye eklediğimiz yeni şampiyondan bahsedelim. Diğer destek şampiyonlarından daha karanlık, derinlerden gelen bir temaya sahip, yeni bir şampiyon üzerinde çalışma zamanının geldiğini hissettik. Sadece müttefiklerini boğulmaktan kurtarmayan, ayrıca düşmanlarının kendilerini kendi elleriyle boğmaya zorlayan, agresif bir oyun kurucu yaratmak istedik.  Canınızı yüksek, gözlerinizi denizde tutun ve listede olmamak için dua edin.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL