Connect with us

Espor

Yeni şampiyon Sylas’ın tüm yetenekleri ve oynanışı hakkında bilgiler

Yeni şampiyon Sylas çok OP! Şampiyon yetenekleriyle rakiplerini yavaşlatıyor, sersemletiyor ve bunları yaparken kendini iyileştirip kalkan da kazanabiliyor.

Sylas, lol yeni şampiyon, sylas yetenekler, league of legends

League of Legends’ın yeni şampiyonu Sylas dün yayımlandı. Yeni şampiyonun en dikkat çeken özelliği ise ultisi oldu. İşte şampiyonun tüm yetenekleri.

Yeni şampiyon dün açıklandı. 15 yıllık tutsak hayatı yaşadıktan sonra intikam almak için vadiye inen Sylas, rakiplerinin peşini kolay bırakmayacak bir karakter olarak gözüküyor. Ayrıca kısa tanıtım videosunda en dikkat çeken bölüm ise rakiplerinin ultilerini çaldığı ve rakiplerine onların yeteneğiyle saldırdığı anlar.

İşte yeni şampiyonun kısa tanıtımı

Yeni şampiyonun tüm yetenekleri

Pasif – Petrisit Patlaması

Şampiyon bir yetenek kullandıktan sonra yaptığı ilk normal saldırıda, yakındaki rakiplerine zincirleriyle ek hasar veriyor.

 

Q – Kırbaç Zincir

Şampiyon bu yeteneği ile iki zincirini de kullanarak rakiplerine hasar verip yavaşlatıyor. İki zincirin birleştiği nokta kısa bir sürede patlıyor ve o an üstündeki rakipleri daha fazla yavaşlatıyor.

W – Kral Katili

Bu yetenek ile şampiyon rakibine doğru atılarak ciddi bir hasar veriyor ve kendini iyileştiriyor. Eğer rakibin canı az ise hasar miktarı da artıyor. Sylas’ın canı az ise iyileştirme miktarı artıyor.

E – Firar/Kaçır

Şampiyon bu yeteneğiyle önce öne doğru atılıyor ve kalkan kazanıyor. Ardından zincirlerini kullanarak bir rakibini önce sersemletip, ardından kendini rakibine doğru çekiyor. Bu sırada rakibine hasar da veriyor.

R – Gasp

Şampiyonun tüm yetenekleri çok etkili fakat bu yeteneği gerçekten çok can yakacak. Gasp yeteneği ile Sylas bir rakibinin ultisini gasp ederek kendi kullanabiliyor. Şampiyon ultisi her açık olduğunda bir şampiyonun yeteneğini gasp edebiliyor ancak daha önce gasp ettiği şampiyonların ultisini belli bir süre gasp edemiyor.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor