Connect with us

LoL

League of Legends yeni şampiyonu Sylas ortaya çıktı: Ultilerinize dikkat edin!

League of Legends yeni şampiyonunu kısa bir video ile duyurdu. 15 yıl tutsak hayatı yaşayan Sylas’ın en önemli yeteneği ise rakiplerinin ultilerini çalmak gibi duruyor.

Sylas, lol yeni şamiyon, league of legends

Merakla beklenen yeni şampiyon sonunda belli oldu. Sylas ismiyle çıkan yeni şampiyonumuz, 15 yıl tutsak kaldıktan sonra vadiye inerek gücünü gösterecek.

Reddit’te ortaya çıkan iddialar doğru çıktı. Yeni şampiyonumuzun zincirleri var ve tam 15 yıl tutsak kalmış bir şampiyon. 15 yılın ardından intikam için tekrar vadiye inecek olan Sylas, Damacia Krallığı’nın bir numaralı düşmanı olacak gibi görünüyor.

Sylas rakiplerinin gücünü çalıyor

Yeni şampiyonun kısa videosunda ortaya çıkan en önemli yeteneği ise rakiplerinin ulti yeteneklerini çalıp, onlara karşı kullanabilmesi oldu. Zincirleriyle adeta ortalığı yıkan yeni şampiyon, bu yeteneği sayesinde birçok şampiyonun ulti yeteneğini geçersiz kılabilecek. Bu bilginin ortaya çıkmasının ardından SuperMassive resmi Twitter hesabından eğlenceli bir paylaşım yaptı. Yeni şampiyon ultilerin gücünü çalıp onları aynen kullanıyor. Bu bilgiye istinaden SuperMassive de “Elise ultisi çalıp örümcek adam olabiliyor muyuz?” diye sordu.

İşte LoL yeni şampiyonu Sylas: İsyanın Zinciri

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL