Connect with us

LoL

LoL 9.7 Yaması’yla birlikte Lissandra’nın düşüşünü görebiliriz

9.6 Yaması’nın detayları yeni paylaşılmışken 9.7 Yaması’ndan da bir haber var! #LoL

League of Legends’ta 9.6 Yaması’nın detayları kısa bir süre önce paylaşıldı. Birçok şampiyon ve eşyada değişiklik yaparken, değişen metaya ayak uydurmaya çalışan oyuncular şimdiden yeni yamayı merak eder oldu. Bu konuda size bir haberimiz var: 9.7 Yaması’yla alakalı birkaç bilgi paylaşıldı!

LoL ligler konusunda değişikliğe gitti, peki bu durumdan hangi oyuncular etkilendi?

Lissandra’nın durumu

9.7 Yaması’yla birlikte Lissandra eskisinden daha güçsüz bir hale gelecek. Bu agresif şampiyonun profesyonel maçlardaki gücünü azaltmayı düşünen Riot Games, ayrıca Morgana’yı da izlemeye aldı. 9.6 Yaması’nda herhangi bir nerf yapılmayan Morgana, 9.7 Yaması’nda nerf’lenen şampiyonlar arasında kendine yer bulabilir.

Kara Mühür

Yetenek gücü kasan şampiyonların, oyunun erken safhasında tercih ettiği Kara Mühür de nerf’lenen eşyalar arasında yer alacak gibi duruyor. Bu eşyayı alan oyuncular, oyunun ilerlemesiyle birlikte eşyayı satıyorlardı. Bu konuda bir önlem almaya kararlı görünen Riot Games, 9.7 Yaması’nda Kara Mühür’ün iade bedelini düşürecek gibi duruyor.

Oyunun pek tercih edilmeyen eşyalarından Aklın Sonu da 9.7 Yaması’yla birlikte güçlenebilir. Bir türlü ilgi görmeyen bu eşya için birtakım değişiklikler düşünen Riot Games, oyunun PBE sunucusunda yeni yeni hamleler yaparak bu eşyayı deneyecek.

9.6 Yaması bir hata ile Sylas’a sonsuz Teemo ultisi veriyor

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

LoL