Connect with us

Oyun

Lost Ark’ın çıkış tarihi resmi olarak açıkladı

Oyunun yayıncılığını Amazon Game Studios üstlenecek

Lost Ark'ın çıkış tarihi resmi olarak açıkladı

2019 yılından beri Asya pazarında kendinden oldukça söz ettiren aksiyon-rol yapma oyunu Lost Ark, beklendiği gibi Batı piyasasına çıkış yapmaya hazırlanıyor. Seul merkezli Smilegate şirketinin asıl yayıncılığını üstlendiği Lost Ark, Kore, Rusya ve Japonya’da aktif olarak milyonlarca oyuncuya sahip. Daha önce Amazon tarafından yapılan açıklamaya göre bu sonbaharda yayınlanması planlanan Lost Ark oyunu Avrupa, Kuzey Amerika, Okyanusya ve Latin Amerika’da 11 Şubat tarihinde piyasaya sürülecek.

Lost Ark’ın yayıncılığını Amazon Game Studios üstleniyor

New World ile beklentilerin üzerinde bir iş çıkaran Amazon Games, bir süredir Lost Ark’ı yayınlamak için çaba gösteriyor. Kendi oyunları olan New World‘ün ardından ikinci bir büyük oyunun yayıncılığını üstlenecek Amazon Game Studios, rol yapma kategorisi üzerine odaklanacak gibi görünüyor. Lost Ark’ı Amazon veya Steam üzerinden ön sipariş verenler oyuna 8 Şubat günü erkenden giriş yapabilecek.

Lost Ark oynaması ücretsiz aksiyon-rol yapma oyunu olarak tüm dünyanın ilgisini çekmiş durumda. Final Fantasy serisinin son oyunlarına benzer bir kalitede grafikler sunan Lost Ark içerisinde oyuncuyu sıkmayacak derecede düşman çeşitliliği ve büyük çapta keşfedilecek alanlar barındırıyor. Arkesia adındaki evren üzerinde geçen Lost Ark oyununda 15 farklı sınıf bulunuyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun