Connect with us

LoL

Lucian’ı seslendiren Sungun Babacan hayata gözlerini yumdu

Lucian’ın sesi, usta seslendirme sanatçı Sungun Babacan hayatını kaybetti.

Lucian'ı seslendiren Sungun Babacan hayata gözlerini yumdu
Görsel: twitter.com/LoLTurkiye

Yıllar önce League of Legends şampiyonu Lucian’a sesi ile hayat veren seslendirme sanatçısı Sungun Babacan,  geride bıraktığımız 6 Ağustos Cumartesi günü hayata gözlerini yumdu.

DHA ve NTV.com.tr’de yer alan haberlere göre Türkiye’nin en çok tanınan ve sevilen sanatçılarından biri olan ve Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH)’a yakalanmış olduğu öğrenilen Babacan, tedavi gördüğü hastanede 63 yaşında hayatını kaybetti.

League of Legends şampiyonu Lucian’ı seslendirmesi haricinde Batman, Superman, Forrest Gump, Görevimiz Tehlike, Pulp Fiction gibi birçok film projesinde yer alarak insanların hayatına değinmişti.

Riot Games Türkiye’den Sungun Babacan için taziye mesajı

Babacan’ın vefatının ardından League of Legends’ın resmi Türkiye hesabı üzerinden “Sesiyle Lucian’a hayat veren Sungun Babacan’ı kaybetmenin hüznünü derinden hissediyoruz. Aramızdan ayrılmış olsa da sesiyle ve hatırasıyla Vadi’de bizimle yaşamaya devam edecek. Tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.” sözlerinin yer aldığı bir başsağlığı mesajı paylaşıldı.

Sungun Babacan’ın cenazesi 7 Ağustos Pazar günü Balıkesir’in Burhaniye ilçesindeki Orjan Camii’nde düzenlenen cenaze namazının ardından, Geriş Mezarlığı’na defnedildi.

League of Legends şampiyonları arasında yer alan Lucian, Babacan tarafından şöyle seslendirilmişti:


İlginizi Çekebilir:

True Damage Ekko’nun sesi rapçi Beta Berk Bayındır hayatını kaybetti

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL