Connect with us

Espor

Luger’li CLG geçtiğimiz mevsimki kadrosunu koruma kararı aldı

CLG kadrosu bakalım bu mevsim neler gösterecek.

CLG

CLG , League of Legends bölümü için yeni bir genel menajer ve takım açıkladığında taraftarlar takım hali hazırda LCS’te normal sezon sıralamalarının en altlarında kaldığı birkaç sezon geçirdiği için şüpheyle yaklaşılmıştı.

Ancak 2022 Summer Split’te şaşırtıcı derecede iyi bir dönüşün ardından ekip, aynı kadroyla 2023’te devam etme planlarını açıkladı.

Mevcut CLG kadrosu

Dhokla, Contractz, Palafox, Luger ve Poome, geçen yılın sonunda elde ettikleri başarıların üzerine yeni şeyler inşa etmeyi amaçladıkları için eski NA organizasyonuna bağlı kalıyorlar.

Geçen yazdan önce, CLG, özellikle üst üste beş sezon ligde son üç takım olarak bitirdi, kendilerini Kuzey Amerika’da çukurun dibinde buldular denebilir. Ekip, çok sayıda farklı veteran oyuncuyla denemeler yaptı, ancak hiçbir zaman işlerin yürümesi için doğru miktarda ateş gücü ve sinerji bulamadı.

CLG, bölümün yeni genel müdürü Jonathon McDaniel ile yeniden başlayarak tüm kadrosunu bırakarak ve koçluk kadrosunu temizleyerek geçmişi sildi.

Geleceği düşünen genel müdür, süperstarlara dönüşebilecek gelecek vaat eden yetenekler geliştirmeye odaklandı ve Luger ve Poome gibi genç oyuncuları topladıktan sonra, yavaş yavaş bölgedeki en büyük potansiyellerden biri haline getirdi.

Şimdi ekip, dünyanın dört bir yanından yeni yeteneklerle dolu kadrolarla karşılaşacakları 2023 Bahar Mevsimi için kendilerini geliştirmeye çalışmalı. Tüm yıl birlikte çalıştıkları için sinerji sorun olmayacaktır.

Bunun yerine, LCS’de duyurulan süper yıldızlarla dolu kadroların bazılarına ayak uydurmak için becerilerini keskinleştirmeleri ve bir ekip olarak seviye atlamaları gerekecek.


Fnatic Enzo ile yollarını ayırdı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor