Connect with us

Espor

Luiz Gustavo’nun FIFA 21 kartı belli oldu! Süper Lig’in en iyi orta sahası!

[email protected]’nin derbideki en önemli silahlarından olan Luiz Gustavo’nun FIFA 21 kartı belli oldu. #FIFA21

Luiz Gustavo'nun FIFA 21 kartı belli oldu! Süper Lig'in en iyi orta sahası!

Luiz Gustavo’nun FIFA 21 kartı belli oldu. Fener’in Brezilyalı orta sahası Gustavo’nun FIFA 21 kartı 80 rating’e sahip olacak.

Luiz Gustavo'nun FIFA 21 kartı belli oldu! Süper Lig'in en iyi orta sahası!

Fenerbahçe’nin en önemli orta saha oyuncusu Luiz Gustavo, geçen sene Fenerbahçe‘ye transfer oldu ve aradan geçen 1 yılın ardından takımın en önemli oyuncusu oldu. Orta sahanın göbeğinde görev alan oyuncu, tecrübesi ile Fenerbahçe’nin en iyilerinden.

Luiz Gustavo’nun FIFA 21 kartı ise 80 rating‘e sahip olacak. 78 defans ve 82 fiziğe sahip olan oyuncu, 3 skill ve 3 zayıf ayağa sahip. 57 pace, 60 şut ve 69 pas özelliği ile maalesef ki Luiz Gustavo, tercih edilemeyecek Süper Lig kartlarının arasında kendisine yer bulacak.

FIFA 21, 9 Ekim 2020’de piyasaya çıkacak. EA Play’e sahip olan oyuncular, oyunun çıkışından 8 gün önce 10 saatlik oyun deneyimleme hakkına sahip olacak. Ayrıca, oyunun üst sürümünü alan oyuncular oyunun tam sürümün çıkmasından 3 gün önce oyunu oynayabilecek.

PES 21’in sadece transfer güncellemesi yaptığı bu dönemde EA, FIFA 21 ile oyunculara iyi bir oyun deneyimi sunmayı planlıyor. Bu yıl 95’ten fazla lisanslı ve eşsiz stat, FIFA 21’de bizi bekliyor olacak. Türkiye’den Atatürk Olimpiyat Stadı, FIFA 21’de oynanabilir olacak.

Armut: ”Ekibim bu yıl oldukça güçlü. Geçen yıl biraz güçsüzdük, bunu kabul etmeliyim.”

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor